Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak "azt" akarja? Tovább lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak "azt" akarja? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel másfél hete járok, és alig egy hónapja ismerem.. általában nem szoktam ilyen hamar bele menni egy kapcsolatba de nagyon megfogott a srác. A horoszkópunk ugyan az, nyilas - nyilas. Sokban hasonlítunk, ha fiú lennék tök olyan felfogásom lenne mint neki. Jól megvagyunk a baj az hogy folyton taperol és mindig azon jár az esze hogyan érhetne hozzám, én persze nem hagyom magam, akkor ő van megsértődve hogy a lányok ezt szeretik én meg nem ?! Szerintem az érzelmeket kell elsőnek kialakítani nem a szexuális kapcsolatot, ezt mondtam neki is, de azt mondta neki fontos a szex. 2 bnője volt eddig és mind a kettővel elég hamar lefeküdtek. Azt mondta nekem nem akar átverni és nem csak azt akarja, de nem bírja megállni mert kíván de ezekből nagyon úgy tűnik mintha csak azt akarná és próbálna elcsábítani. Én is kívánom őt, de nem akarom magam oda adni neki könnyen se hamar. Mindig találkozunk folyton ezen van egy félórás vita hogy nem bír magával ami már nekem nem tetszik, vagy az jön le h csak azért kellek neki. Kezd elege lenni ebből de nekem is. Nem vagyok benne biztos mit akar. Azt mondta benne sose leszek. Szerintetek mit csináljak ? Nagyon elkönyveltem hogy azt akarja de ha már nem lenne ilyen nyomulós akkor azon gyanakodnék hogy van valakije. Mit csináljak??Segítsetek!
2010. júl. 16. 21:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem nem sok közös jövőtök van. Keress jobbat megértőbbet.
2010. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!