Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy le legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy le legyek mindig "szerelmes", és hogy tovább tudjak lépni?

Figyelt kérdés

Suliban volt egy lány aki nagyon megtetszett, és szó szerint szerelmes lettem belé. De ő nem viszonyozta ezt. Eléggé rosszul esett. Most megint megvan ez az érzés, másik lányban, viszont már az elején rettegek, hogy elutasít.


17F


2011. jan. 24. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor menj át a hídon, ha odaérsz.
2011. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt én is átéltem. Én sokkal többet sportoltam, így a gondolataim is elterelődtek, illetve a testem edzettebb lett. A formás, egészségesen izmos test mindig is hódítóbb a lányoknál, mint a nyeke-nyóka, satnya, vagy elhízott alkat. Így később jobb eséllyel indultam és sikeresebb lettem. Arról nem is beszélve, hogy a lányok ugyanúgy megnézik, kibeszélik a fiúk fenekét, izmait, hasát (pl. kockáshasú-e stb).
2011. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!