Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, barátok vagyunk, hogyan tovább? (további dolgok a szövegben)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány, aki nekem nagyon bejön, szerelmes vagyok belé! Elég jó barátok vagyunk, nagyon sokat szoktunk beszélgetni, legtöbbször ő szokta kezdeményezni, de még randizni nem randiztunk! Többször is tett már olyan dolgot ami gyanút keltett bennem, hogy én is bejövök neki de azt is hallottam, hogy ő minden fiúval ilyen! Nem tudom, hogyan kéne vhogy továbblépni úgy, hogy legyen köztünk vmi ami több a barátságnál! Előre thx a válaszokat!

Guiseppe Szhelyről!


2010. máj. 12. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

akkor csak msn-enen utalgatott vagy voltatok már ketten is valahol..?

amikor kettesben vagytok és olyan "helyzet" van.. akkor smárold le.. aztán majd kiderül..

2010. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Guiseppe??

Ha ez a valódi neved, akkor csak ezért kedves veled...

2010. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát hívd el sörözni/moziba/vidámparkba, valahova, mittomén. Amelyiket jónak látod. Nemtom, milyen közegben szoktatok találkozni, de ha ez a közös-program-kettesben eddig nem volt megszokott, akkor ez egy lépés. Aztán ott a kávézóban/moziban/padon ülve lehet további kis gesztusokat tenni helyzetfüggően.
2010. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A leggyakoribb férfiprobléma talán...


A tanácsom:

Ne valld be neki. Csak sejtesd. Találj ki olyan programokat, amik kevésbé "barátkozósak". Vidd el korizni, kávézóba, hívd meg fagyira.

Kerüld a barátkozós témákat, a lelkizést.


Néha potyogtass el olyan mondatokat, hogy mennyire fontos neked és mit jelent a számodra, hogy mennyire szépnek találod.


Persze csak apránként, és le fog esni neki.


Jah és kelts benne hiányérzetet. Vagyis ne lógj mindig vele, add meg neki az esélyt, hogy ő vágyódjon utánad.

2010. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Adj neki virágot meg ilyesmi kedveskedj neki meg bókolj!Aztán közelebb álltok egymáshoz és már megkérdezheted h szerelmes e beléd ha igen majd kérdezd h lesz e csajod...de persze konkrétan!
2010. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a hirtelen lesmárolás lehet hogy kissé drasztikus lenne:)
2010. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét rákérdezés is kockázatos.
2010. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi all! háát igen a rákérdezést azt nem nagyon akarnám, mert jobb ha a tettek beszélnek, és csak azt látom jónak, hogyha egy jó alkalom adtán lecsókolom (persze csak úgy ha ketten vagyunk)! Általában baráti társaságban szoktunk találkozni, de többször volt, hogy hazakísértem, vagy éppen csak mi voltunk ketten de nem úgy hogy randiztunk!
2010. máj. 12. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azért előbb kérdeznék, mint csókolnék.
2010. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell se bekérdezni, se nagyhirtlen lesmárolni minden átmenet nélkül. Ha jól csinálja, mire megcsókolná, sejteni fogja, hogy jó ötlet-e.
2010. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!