Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Már nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Már nem tudom hogyan tovább ez az egész.

Figyelt kérdés

MOst nagy szükségem lenne segítségre és tanácsokra, úgy hogy kérlek segítsetek és ha lehet kíméljetek.

Szóval lassan 3 éve vagyok együtt a barátommal. Ő volt az első komoly kapcsolatom, ő "tanított" meg a legtöbb dologra és persze én is őt. Ezt úgyértem vele feküdtem le életemben előszőr és ő is velem. amúgy 5 év különbség van köztünk. Igen fiatal voltam és vagyok is, bár már nem annyira. Benőtt a fejem lágya. Úgy érzem a kapcsolatunk, legalábbis az én részemről, most jutott el oda, hogy nemtudom hogyan tovább. Azthiszem kiábrándultam belőle.. kezdeném is az okokat sorolni: Először is van egy dolog amit fanatikusan imád.. mégpedig az autókat. ez nem is lenne gáz, csak hogy mr más egyébről nem is szól az élete... csak csak csak csak az autók. ez még tényleg nem nagy probléma.. a másik a szülei. Szerintem már elég idős ahhoz, hogy saját magán élete legyen. Mindent a szülei döntenek helyette, még azt is hogy kihez mehet, mikor, hová. Ők veszik a ruháit és tudnék még olyanokat mesélni hogy leesne az állatok. hozzáteszem már Jóval túl van a nagykorúsági évein! A harmadik hogy mostanába annyira elhanyagolja magát. jó sosem volt egy olyan hű de jó stílusú ember.. de mostanában.. a ruhái egyszrűen förtelmesek. a haja.. hiányosak a fogai. és sorolhatnám. El sem hiszitek mekkora szar érzés ezt ide leírni. Továbbá nem bírom ahogy a családomat minősíti! Amikor veszekszünk és nekem van igazam akkor mindig felhoz valamit hogy vissza tudjon vágni, és általában a családom a célpont és ez kikészít amiket néha mond róluk. Nem tudom mit tegyek. egyszer odaáig vagyok érte mikor elnyomom az érzelmeimet, de ha egyedül vagyok akkor csak sírok miatta. egy részem nagyon ragaszkodik hozzá, de a másik felem pedig már nem. Tegnap mg vágytam rá és örültem annak hogy velem van, ma már hozzátok fordulok segítségért. Nem merek vele szakítani. még sosem szakítottam senkivel. Ma kikértem apukám véleményét és ő aztmondta hogy szerinte sem hozzám való de a lényeg hogy boldog legyek. a nagyszüleim szerint a lábam nyomába sem érhet de ezt én annyira megalázónak tartom. nem tudom mit csináljak. kérem valaki segítsen! .....


egy lány :(


2010. ápr. 15. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt csináld amit a legjobbnak látsz, mi nem tudunk igazán semmit a kapcsolatotokról.
2010. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

a véleményem erről a helyzetről: a fiú elég bunkó lehet. Elhiszem, hogy rossz érzés lehet a szerelmedről negatív dolgokat írni, de jó, hogy látod a hibáit, és nem akarsz elmenni mellettük. Sértegeti a családodat? Ez nem szép tőle. Nekem merné valaki a családodat szidni, szájon ütném, és mehetne ahová akar. Elhanyagolja magát tudván, hogy ez neked nem tetszik? De ha te lennél slampos, akkor nem tetszene neki. Szerintem bármennyire fájdalmas lépés lesz, szakíts vele. Túl fogod tenni magad rajta, most csak a megszokás miatt érzed, hogy örülsz neki. Hogyan kell szakítani? Elmondod neki, hogy vége ezért és ezért. Nehogy már sírj egy ilyen fiú miatt. Egyszerűen titeket nem egymásnak rendelt a sors. Megtalálod a párodat te is. Én is anno 3 év után szakítottam az akkori barátommal, és most menyasszony vagyok. :)

Úgyhogy fel a fejjel, és írd meg, hogy hogyan döntöttél.


Szép napot!


Mimi 26L

2010. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélgetni! Mond el neki őszintén, azokat a dolgokat, amik téged bántanak ebben a kapcsolatban. Szögezd le, hogy nem szeretnél veszekedni, és ha ő belekezdene, te ne folytasd, ne állj le vitázni, mert akkor csak mégjobban eltaszít magától! Ha kicsit ingerültebben szól közbe, akkor említsd meg újra és újra, hogy nem akarsz veszekedni, és folytasd a mondandódat. Utána tedd hozzá azt is, hogy ezek miatt úgyérzed kihülőben vannak benned az érzelmek, szeretnéd ha mással is foglalkozna, ha kicsit önállósodna, igényesebb lenne magára. Megcsináltatná a fogsorát, venne pár új ruhát stb. Mondjuk... én előtte vennék mondjuk egy pólót ami nekem is tetszik, az ő stílusa, és szívesen látnám rajta. Ha azt mondja szeret és képes változni azért, hogy te újra szerelmes legyél belé az összes tulajdonságával együtt, akkor ölelgesd meg és mosolyogva add át neki, hogy a kezdethez egy kis ajándék.

Szerintem ezt egy nagy beszélgetéssel meg lehet oldani, anélkül már csak a szakítás van hátra. Ha amellett döntesz, akkor is egy ilyen őszinte beszélgetésre lesz szükség, csak nem happy end-del...

2010. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen gyorsak voltatok. Igazából tudom, hogy sokszor pont én rontom el a dolgokat. Pl Amikor nagyon veszekedünk (de csak akkor ha nem élőbe, hanem msn) akkor mindig ő tér ki a szakításra, én meg azt mondom én nem akarok szakítani vele... de lehet hogy csak úgy, abba a helyzetbe nem. Nem szeretnék haraggal elválni, viszont a szerelemből barátságban sem hiszek. Attól félek azt vágná a fejemhez a szüleivel együtt, hogy elpazaroltam az idejét, mivel már abban a korban van (szerinte) amikor már nehéz lányt találni, mert már csak a komoly kapcs. jöhet szóba, házasság stb. Viszont én még szeretnék élni is egy kicsit. de mellette ez nem a legegyszerűbb. És tudom, ha otthagynám akkor ő mindennek elhordana bármennyire is szeret. Neki így könyebb felejteni. Arra is gondoltam, hogy majd megpróbálom kicsikarni, hogy ő szakítson velem, hogy majd egy újabb nagyobb veszekedést kreálnék, úgy hogy ő mondja ki. tudom ez így elég felelőtlen és gyerekes de egyszerűen túl lelkiismeretes vagyok és annyira utálok fájdalmat okozni embereknek.


egy lány :(

2010. ápr. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!