Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tehát van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, s az utóbbi időben elég sokat beszélünk személyesen is meg fb.on is. Mindig kedves, meg sokszor odajön hozzám beszélgetni, s persze sokat szemezünk stb.

Az a probléma, hogy ő nemrég(3-4 hónap) szakított a barátnőjével,s állítása szerint még mindig szereti a volt csaját. Szóval most nem tudom, hogy mit is csináljak, mutassam ki, hogy szimpi nekem, vagy ez túl nyomulósnak fog tűnni, s elriasztom ezzel Szóval srácok akik voltak hasonló helyzetben hogy éltétek azt meg, szívesen vennétek, ha egy csaj kimutatja, hogy tetszetek neki vagy inkább azt kívánnátok, hogy hagyjon békén mert ez nektek még túl korai?

20 L


2011. dec. 28. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig szívesen veszem egy lány közeledését. Legrosszabb esetbe időt kérnék...
2011. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem is jó, hogyha kimutatod neki :)

Nekem is jól esett az első barátnőmnél (meg a többinél is persze :D )

2011. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló esetben olyan sebességgel hajtanék rá az érdeklődőre, hogy még én is meglepődnék...
2011. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond el neki mit érzel. 3 verzio lehettséges:

- osszejottok (ez jo mert happy end)

- még fáj a szive, idot kér, de a végén megint csak osszejottok ( megint csak happy end, max varsz egy honapot, max-max 2-t:D)

- megmondja h nincs eséje a kapcsolatototknak (így legalább tisztán fogsz látni, és továbbléphetsz.)


Ugy, h mindenhogy jo oldala van, szal mond el neki.

20/F

2011. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Már szerintem cselekedtéél mert elég régi lehet a bejegyzés de... egyetértek az össze commentelővel! Hívd át magadhoz filmezné és időközben közeledj hozzá! Persze ilyen helyzetben nem romantikus film a legjobb mert azt nagyon sokan nem szeretik bár szerintem kérdezd meg tőle hogy melyik tettszik neki vagy hogy melyiket akarja Ő megnézni. Horror a legkönnyebb mert akkor egy ilyesztő résznél átkarolod stb. aztán ha nem érti a jeleket akkor mond meg neki nyugodtan... főképp rossz dolog nem történhet!


Pedomackó 14/F

2011. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!