Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy Ő? Tapasztaltak, segítség! Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
9 éve van barátom, 4 éve élünk együtt.Kb. egy éve találkoztam egy fiúval, nálam 8 évvel fiatalabb. Azt hiszem az én részemről szerelem volt első látásra.Az övéről semmi, ugyanis a húgomba szerelmes, de ő meg szóba sem áll vele.Én próbálom magamban elnyomni az érzést, több-kevesebb sikerrel.Késő, hogy valami újba kezdjek, és nem is merek.nyuszi vagyok, pedig nagyon szeretném.Ennyi év után, tudom, ő a nagy ő.Akit mindig is akartam.De sok itt a bibi.
2009. júl. 7. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én mindig az aktuális kapcsolatomra hiszem azt hogy a nagy Ő, másképp nem is tudnék együtt lenni valakivel. Ezt a fiatalabb srácnál meg azért érzed mert gondolom a régi kapcsolatod már unalmas és nincs láng meg satöbbi, eltávolodtatok érzelmileg és kiutat keresel belőle. Így gyakran megtévesztjük magunkat.

Nyuszi meg csak azért vagy mert nem mersz a régi kapcsolatodból kiszállni, félsz az egyedülléttől satöbbi.

Állj a sarkadra és szedd rendbe az életed.

27/L

2009. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem dobnék el egy 9 éve működő kapcsolatot a nagy ismeretlenért, egy kis fellángolás miatt. Lehet azzal a sráccal 1 évig se bírnád ki, nemhogy kilencig. A szerelem vele is elmúlna, ugyanis egyetlen szerelem sem tart örökké. Viszont átváltozhat kötődéssé és szeretetté, és ez a fontos. Bár ha neked a folytonos kétszáz fokon lángolás a lényeg, akkor keveredhetsz egyre új és új szerelmekbe, csak így sosem lesz életre szóló kapcsolatod aztán lehet ott maradsz 50 évesen egyedül. Főleg ha az a srác nem is beléd szerelmes. Egyáltalán nem szereted már a jelenlegi barátodat? Nem lehetne valahogy feleleveníteni a régi szép időket? Gondolom az elején nagy volt a szerelem. Próbálj a párodra koncentrálni, akkor talán elfelejted a másikat. Szerintem nincs olyan, hogy nagy ő, csak olyan van hogy hirtelen nagyon beleszeretni valakibe, de "hamar ellobban a tűz ami túl nagy lángon ég"
2009. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jah már bocsika de ez olyan mint 40 napos tejszines leveset felmelegíteni. 9 év sok, ha eddig nem alault át azzá amivé kéne, eztán sem fog, nem mindig a megszokotthoz kell ragaszkodni, mert az már kényelmes, na meg az anyagiak meg egyéb kifogások, ha már valaki másba szeret bele, tökmindegy kibe, a kapcsolat már rég szar, azért történhetett ez meg. Ha társak vagytok igazi társak, meg nagyon szeretnétek egymást, akár szerelemből akár nem, ez nem így alakult volna.

27/L

2009. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azért átgondolnám,hogy eldobok-e egy 9 éves kapcsolatot.Pláne egy olyan fellángolásért ahol a másik fél részéről semmi jele annak,hogy akar tőled valamit./ha jól veszem ki a leírásból/

Persze nem azt mondom,hogy maradj minden áron a régi pasival,ha nem szereted, de gondold át.

Ha pedig tényleg elmúltak az érzelmek a régivel, légy őszinte vele,mondd el neki és váljatok külön,ne csapd be se magadat se őt.

Sok boldogságot....akárkit is választasz:)

2009. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak azért ne maradj a pároddal, mert már 9 éve együtt vagytok, légy őszinte magadhoz: ha nem vele akarod leélni az életed, akkor lépj tovább.

DE: ha sok a bibi ezzel a másikkal, akkor nem ő a nagy Ő... az majd ezután jön, csak nyitottnak kell lenni.

2009. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!