Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Járok egy napja a kollegámmal(jobban mondva főnökömmel)Mindig is tetszettünk egymásnak,de nekem mindig volt barátom és nem jöttünk össze.Viszont annyira már nem érdekel a dolog,mégis igent mondtam.Viszont tegnap este találkoztam nagyon régről ismert sráccal,és igencsak felkeltette az érdeklődésemet.Csak beszélgettünk,de megdumáltuk,hogy ma is talizunk...Szerintetek mit tegyek?Ez még elfogadható így?Várjak pár napot,hogy megismerjem ezt az fiút és utána dobjam a mostanit?

20/L


2009. nov. 23. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
fönököt kidobni pár nap után nem túl szererncsés...:D
2009. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főnököd örülni fog ha kiteszed pár nap után.
2009. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra még különösebb sérülések nélkül nyugodtan hivatkozhatsz, hogy kollégák között a kapcsolat nem a legideálisabb milliónyi okból, és nem szeretnéd ennek kietenni egyikőtöket sem. És még milyen igazad is van!
2009. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg hülyének nézi, ha ez épp most jut eszébe. :D
2009. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak simán kidobnád a főnöködet? O.o Szerintem utána ő fog téged! Nagy őrültséget csináltál ezzel a "kapcsolattal"...
2009. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pontosabban a főnököm fia aki ott dolgozik ahol én..igen arra hivatkozhatok,hogy "házi nyúlra" nem lövünk...nem utálna,mert mondom párszor máe bepróbálkozott,de ezzel az indokkal mindig elutasítottam..de most tényleg felkelette az érdeklődésemet ez a másik fiú...
2009. nov. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!