Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mi a teendő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a teendő? (lent. )

Figyelt kérdés

A szitu: A lány nagyon szerelmes a srácba már évek óta. Sokáig barátok voltak, de inkább csak neten keresztül, mivel a srácnak barátnője volt.(sokáig.) Aztán a srác szabad lett és összejöttek, 2x jártak, de kiderült, hogy még mindig szereti a volt bnőjét, a lány meg csak tetszik neki, de tudja hogy őt kellene választania, mert rendes meg stb.. és sokkal jobban járna vele.. de még nem felejtette el a másikat, stb. aztán már a távolság is közbejött. . . A lány meg még mindig szerelmes..nagyon.. de közben barátok.. de így szenved.. mit tegyen a lány? Tényleg ilyenkor meg kell szakítani minden kapcsolatot, hogy elfelejtse? De hát ott a barátság is meg az érzések... Vélemények?

(Remélem érthetően írtam le a helyzetet..)


2009. szept. 23. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb elfelejteni...... Ha már 2x próbáltátok és nem jött össze akkor nem fog menni. Olyan kocsi után nem szaladunk ami nem vesz fel.
2009. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tul kell lépni rajta.tudom,hogy könnyü mondani de ha továbbra is barátok maradnak akkor soha nem lesz tul rata.Nem örökre de egy darabig amig nem lesz valaki aki megdobogtatja a szívét,addig jobb tartani a távolságot.
2009. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És azt hogy?... "bocsi már ne legyünk jóba, mikor eddig mindig számíthattunk egymásra?" én nem akarom hogy csalódjon bennem.. :S
2009. szept. 23. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
A lánynak tisztáznia kellene, mit jelent az, hogy "szerelmes" ... Mert lehet, hogy csak a szerelembe szerelmes... azaz nagyon vágyik már egy ép, egészséges érzelemre, s ezt vetíti ebbe a fiúba, mert most épp ö van kéznél. S keveri a szezont a fazonnal....... Szerintem feleslegesen ringatja magát illúzióba, mert ez a fiú soha nem fogja beváltani reményeit... A lány meg majd rájön, hogy odaadott mindent egy olyannak, aki nem is méltó rá. Tudom, hogy most annyira szeretnéd, ha megvalósulna az, amire vágyol: egy kapcsolat... De biztos, hogy ez a fiú az arra méltö alany??????? Szerintem elöbb-utóbb bejön majd az igazi, s Te magad fogsz nevetni magadon, hogy milyen ostoba is voltál, hogy egy olyan fiúért rajopngtál, aki nem is érdemel meg!!!!!!!!
2009. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj...... de Te nem akarod, hogy ö csalódjon??????? De ö igen, hogy Te csalódj??? Sze´p kis "barátság".............
2009. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz...

A legjobb volna ha a fiú elfogadja a lányt...elvégre mindig a lány választja a fiút és nem forditva...

A fiú a leirtakból még bizonytalan és nem tudja mit akar...mivel ő a votl barátnőjét akarja akinekmár a pasi nem kell..és ebben reménykedik...de tudja hogy jobb volna azzal a lánnyal járnia aki szerelmes belé...igy akkro talán kis idő múlva szerintem tudatosódni fog majd a fiúban hogy ez alány lesz a legjobb mivel kitart mindenen...ha a fiú is rendes...

Úgyhogy ha a kapcsolat és a barátság a "kukában" végzi akkro majd a fiú is megbánja szerintem...sőt lesz még idő amikor nagyon megbánja hogy milyen szerető nőt szalasztott el...

Csak még nem tűnik annak, hogy a fiú készen léenne a lányra...

2009. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az érzés átalakítható, vissza barátsággá, vagy többé. Nekem legalábbis sikerült, elfelejteni sose tudtam azokat akiket szerettem, de most már a szemébe tudok nézni anélkül hogy sugározna belőle vmi, meg az érzelmek is másak, kicsit nehéz ezt megfogalmazni, mert nem igazán tudom mihez hasonlíthatnám. Nem feltétlen a távolság tartás a legjobb megoldás, mert ha barátok vagytok, az annak is árthat. Ha évek óta óta szereted, valószínűleg akár hogy is "koncentrálnál" se menne a felejtés, viszont tudatosan lehet kicsit formálni az érzelmeket.

Több mint 10 évig szerettem valakit, pedig rég tudtam h esélytelen míg ily módon nem tudtam megoldani a helyzetet.

21/F

2009. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
öööö...sztem tiztázd vele,hogy neked ő többet jelent mint barát,és mond meg neki hoyg ez neked nem fog emnni...:)...aztán tényleg próbáld meg elfelejteni,mert nem szenvedhatsz tőle örökre...
2009. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. szept. 26. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!