Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ebben a helyzetben a "legjobb barátnőmmel",és legyen-e valami a szerelmével?

Figyelt kérdés

Januárba jártam egy sráccal...3 napja kiderült hogy a LEGJOBB BARÁTNŐM smárolt vele még akkor februárban:@... én erről máig nem tudtam,de viszont van a barátnőnek egy szerelme(a srác nem szereti,de a bnőm igen,jártak is)és én ezzel a fiúval smároltam(már miután szakitottam az exemmel)

amikor megmondtam a bnőmnek h smároltam vele,akkor én tartottam magam szarnak hogy hogy lehetek ilyen,hogy a szerelmével smárolok.De ő akkor miért nem tudta mondani h ő meg februárba a pasimmal?:S:S:S na ezért haragszok most rá.!


Mi a teendő most a "legjobb bnőmmel",és legyen e vmi a szerelmével (amugy bejön nekem is,csak ugy nem smároltam vna vele,eddig azért nem jártunk mert hogy a bnőm...)amugy 15/L vagyok


2009. ápr. 5. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ájj gyerekek, micsoda problémák. Talán nem kéne ekkora ribancnak lenni és kevesebb ilyen Barátok Közt típusú "jajbocsmegdugtamabarátod" szitu alakulna ki, sőt lehet hogy valami párkapcsolatféleséggel is találkoznátok :D


Szánalom...

2009. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
hát érdekes kis történet...:) a lényeg az ha jól vettem ki a szavaidból hogy te is smároltál bnőd szerelmével és ő is az exeddel...vagyis 50-50...lehet hogy ez szemétség, de sztem nem haragudni kell mert visszakapta mindegyikőtök amit a másiknak okozott...egyszerűen le kell üllni és megdumálni hogy akkor ki mit akar...amúgy nem csak azon múlik hogy te mit akarsz hanem a pasin is... meg kell dumálni a pasival és bnőddel is és eldönteni hogy mit akarsz vagy hogy mi a fontos
2009. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mind a ketten befejezhetnétek ezt a hülye fiúzást.

Foglalkozzatok más dolgokkal inkább, mint környezetvédelem, filmek, divat, tánc, sport, kirándulás stb.

A mai felelőtlen tinik...fúúúj.

2009. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a helyedben hagynám az egészet a fenébe...az állítólagos legjobb bnődet, mert sztem ezek után már nem az...

meg a pasit is, ha neki mindegy hogy te vagy bnőd, neki mindenki jó....

2009. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen 50-50 csak az a különbség hogy én bevallottam neki,ő meg nem...:S amugy köszi
2009. ápr. 5. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
még Te is, Kedves most Válaszoló! :DDD
2009. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de nagy hu;yeseg, en ezzel aztan azzal, a baratnom azzal aztan ezzel:((( meg jo hogy csak smaroltatok:(
2009. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Pisisek...Ő is kikezdett a pasiddal, te is az övével...Akkor most min problémázol? 1:1
2009. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ő nem járt vele,és a pasi ugyse szereti......
2009. ápr. 5. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!