Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túlélni egy szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Hogy lehet túlélni egy szakítást, ha a srác úgy szakított, hogy te még szereted:S
2008. márc. 27. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nos ismerős a helyzet 8 hónapig voltunk együtt a barátommal mire közölte hogy nem szeretmár annyira és szakítottunk.Ez történt kb 2 hete úgyhogy elég friss és rossz nekem is.A legrosszabb hogy másra szinte tényleg nem tud gondolni az ember még mindig nagyon szeretem és sok mindent megtennék hogy vissza kapjam.De aki el akar menni azt el kell engedni egy egyoldalú kapcsolatnak úgy is csak sírás a vége.Majd talán jópár idő mulva jön másik.Addig is tűzz ki magad elé valamilyen célt és foglald le magad (pl én elhatároztam hogy megszerzem a jogsit nyáron és addig össze kell gyújteni a pénzt rá =dolgozni az biztos elfoglal majd)
2008. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Erre jó a női büszkeség. Kihúzod magad és azt mondod, ha ilyen simán kilépett az életedből, akkor nem érdemli meg hogy sírj utána. És bízz magadban, kapsz te ennél jobb pasit, aki igazán szeretni fog téged!!


Jótanács: ha meggondolja és visszajön, akkor meg te mondd neki: ezek után már nem éri meg, mert úgy se tudsz már bízni benne.

2008. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Egy kérdésem van:Ha azt mongya legyünk barátok akkor a felejtés nem jöhet szóba akkor hogy tehetném túl magam?

Előre is köszönöm

2012. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!