Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túlélni a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni a szakítást, ha nap mint nap látod?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

a szükséges túlélőcsomag:

- 1 baseballütő

- 1 paintball puska

- 2 roti az oldaladon

- fapofa

- magabiztos mosoly

- nagyképűség

- ego

- könyörtelenség

- 1 doboz cigi

- 1 üveg jager

2011. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

idővel el fogod tudni felejteni..

keress mindenképp valaki más kiszemeltet..

és gondolom akkor ő szakított veled.. hát elég szar helyzetben lehetsz,bár nem írtál sok mindent de gondolom te még szereted..

de szerintem tegyél úgy mintha nem is érdekelne.. fel a fejjel! :) legyen benned ennyi büszkeség..

2011. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szenvedsz, mást nem lehet.
2011. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg nem felvágni az ereid, aztán idővel elmúlik. csókolom
2011. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem mindig azt mondták, hogy vegyek egy jó radírt és radírozam ki az életemből. de ez nem olyan könny mert minden nap láttod de idővel majd jól lesz, mert csak most a jók jönnek elő és nem rosszak de idővel meg változik
2011. febr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is pont ilyen helyzetben voltam. Nekem 1 és fél év kellett ahoz, hogy most normálisan tudjak neki köszönni, és semmilyen utálat ne legyen bennünk, amikor összefutunk a folyosón. Az is hozzátartozik, hogy nekem ő volt az első olyan fiú az életemben, akivel testi kapcsolatot létesítettünk. Azóta bármikor találkozok vele, kedvességet érzek az ő részéről és ezt is kapja vissza. Ehhez annyi kellett, hogy amikor úgy éreztem, hogy írnék neki órán sms-t, hogy találkozzuk az udvaron, akkor odaadtam a legjobb barátnőmnek a telefont és megkértem, hogy ne adja ide, mégha megis akarom tépni érte. Önkontroll az egész és magabisztosság. De a lényeg, hogy nem szabad kimutatni, hogy mennyire fáj neked, hogy mennyire rossz ez neked, hogy napmintnap látod őt. Ezek a te titkaid, ő nem tudhat róluk.

Remélem sikerülni fog és lesz eglég bátorságod túllépni. Sok sikert!

2011. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!