Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet "túlélni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "túlélni" egy szakítást?

Figyelt kérdés

Eddig minden szakításom után rövid időn belül jobban éreztem magam. De most valahogy semmi sem jön be. Szeretnék jobban lenni. Mit tegyek?

23/L


2011. jan. 1. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hitesd el magaddal hogy jobb ez így, és keress hibákat benne, ami miatt haragudhatsz rá. Aztán az idő segít.
2011. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

esküszöm úgy olvastam hogy:


Hogyan lehet "túlélni" egy egyéjszakást? :S


Sexpartnerre gondoltál?

2011. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert ha szexpartnerem lesz akkor kevésbé leszek érzelmileg tropa? Nem hinném....előbb utóbb úgy is kötődnék hozzá is ami egyenlő az újabb csalódással!
2011. jan. 1. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
De figyelj. Egy szinttel feljebb vagy: szeretnél már jobban lenni. Ez haladás :) egy-két nap, vagy hét, és minden vissza áll a régibe.
2011. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 dl bor meg egy szivar...


De a túlélés törvényeibe beletartozik az is , hogy nem halt meg snki még látni láthatod és lehet h meg is fog még d*gni de nem lesz az a naaaagy megható szerelem, lesz más aki a szerelmed lesz..


Időnként vannak fejezetek amiket le kell zárni és új fejezetet nyitni!

2011. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok.. azért ha van szükséged valakire akivel beszélhetsz vagy "egyéb más dolgokat csinálni velem" csak írj:D
2011. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!