Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túlélni egy szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Hogy lehet túlélni egy szakítást, ha a srác úgy szakított, hogy te még szereted:S
2008. márc. 27. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi esély a folytatásra, akkor két választásod van:

Vagy soha többé nem találkozol vele, kerülöd szándékosan, ez a kínzóbb de rövidebb megoldás feledni valakit.

Vagy tartod a "barátságot" de így évekig is elhúzódhat mire kiszeretsz belőle, mivel mindig látod.

Sorold magadban a rossz tulajdonságait, győzd meg magad hogy nem is olyan jó a csávó és hogy vannak nála jobbak.

2008. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nehezen.

Baromira fáj, úgy érzed szakadékban vagy, nincs tovább sehova.


Ez persze nem igaz. Még ha most nem is tudod elképzelni, de van élet ezután is. Gondolj arra, hogy ő mit veszített. Eldobott téged, aki szeretted őt. Tényleg megérdemli, hogy még te szenvedj? Még ha szenvedsz is, ne tedd meg neki az a sziveséget, hogy győztesnek hiheti magát.

Tessék talpra állni és megmutatni neki, nem körülötte forog a világ! Mit neked egy ilyen lúzer! Ezer pasi keresi a kegyeid, csak nem fogsz éppen vele törődni???

2008. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. márc. 27. 18:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak! Először is próbáld rávenni magad, h el akard felejteni. Ha mindenáron azt akarod, h éljen tovább az emlékeidben, akkor nem igazán fog menni....

De ilyen helyzetekben a barátaidra támaszkodhatsz.Mindig legyél társaságban, addig sem fogsz gondolni rá. Ajánlom a vígjátékokat, jó a közös tévézés, együtt nevetés...

Próbálj megválni minden emléktől, (tom, h nehéz) pl.:sms törlés, leveleket v hasonlókat tedd el olyan helyre, ahol nem látod...

Nekem is így sikerült, csak nekem jobb lett a vége...

Ne légy szomorú, 1000X jobb pasik vannak! Fel a fejjel!

Pus

2008. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok. Hát nehéz lehet. Nekem még nem volt benne részem, mert most vagyok az első barátnőmmel, de nagyon félek, hogy elveszíthetem. Azt figyeltem meg hogy legtöbbszöt a lányok írnak ide ilyen problémákkal. Pedig fordított eset is van sok. VAgy nem foglalkoznak ennyit ezzel a témával a férfiak? Pedig engem nagyon érdekel, csak soha nem olvasok olyant, mikor a fiu a sértett fél
2008. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hátnem tudom hogy lehetne tulélni nekem is ugyanez a problmám és mi fél évig voltunk együtt és már 6 hónapja h szakítottunk és nem tudom elfelejteni... most mikor nagy nehezen eröt vettem magamon és nem gondoltam ré megprobáltam másra koncentrálni most megint felszakadt a seb merrt írt oylat h nagyon hiányzom neki és én bárkit dobnék még mindíg érte.. sztem ne gondolj rá és elöbb utobb jobb lesz.. talán... sok sikert hozzá
2008. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Gondolj arra h ha eldobott akor nem érdemelt meg és nem szeretett annyira... Mert ha nagyon szeretett volna akor biztos nem hagy el... Talán így könnyebb lesz.. pusz
2008. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden hozzászólást:)

Igyekszem nem gondolni rá, de nagyon nehezen megy. Nem az van előttem, hog elhagyott, hanem hogy milyen jó volt vele:(

2008. márc. 28. 15:56
 9/13 A kérdező kommentje:
y
2008. márc. 28. 15:56
 10/13 anonim válasza:

Szia!én 2év után szakítottam az első igazi nagy szerelmemmel azóta 2év telt el,de a mai napig szeretem és otthagynám érte a mostani pasim,pedig már 2éve h szakitottunk!

Szóval sztem ha igazán szeretted és ő volt az első nagy szerelmed akkor elfelejteni nem tudod!!!de idővel persze jobb lesz nem gondolsz rá annyit......

sztem menj a barátnőiddel moziba vagy vásárolni, tereld el a gondolataid! sok sikert!

2008. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!