Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha én nem igénylem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha én nem igénylem annyiszor a szexet, mint a barátom?

Figyelt kérdés

Minden héten legalább 4-szer együtt alszunk és ő minden alkalommal szeretné, én viszont nem igénylem ennyiszer. Így teljesen unalmassá válik a dolog és "elveszíti a varázsát" számomra. Ezt elmondtam neki is és úgy tűnt, hogy tudomásul is vette. Ennek ellenére minden este bepróbálkozik, és ha mondom neki, hogy most nem szeretném, akkor ideges lesz és megsértődik. Ez szerintem egyfajta érzelmi zsarolás, mert én nem akarom, hogy rossz kedve legyen, ezért megadom neki amire vágyik, miközben nekem nem esik jól, főleg így, hogy "rám van erőltetve" a dolog.

Szerintetek mit csináljak? :/


2011. dec. 5. 19:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem a lányok alapból úgy vannak, hogy magukra gondolnak! Ez a fiúknak szükséglet, azaz kell% Ahogy neked az evés, vagy a vásárlás... jön az inger, és kell...


A lányok lejuthatnának már oda, hogy nem a fiúk önzőek, hanem a lányok, akik nem adják meg... Most mi a nagy cucc azon, hogy adsz neki magadból naponta öt percet?????


Nálunk is ez volt a probléma... most vagyok fiatal... nem majd 70 évesen azon bánkódok, hogy nem éltem ki magam... Miért olyan nagy cucc nektek 5 percre odatartani magatokat??? Én mindig kimentem a bnőm elé a buszhoz, és mikor elment akkor ki kísértem a buszhoz... 20 perc állandóan!!! Akkor nektek mi a nagy cucc 5 percben???

2011. dec. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Előző vok! örülnétek neki, hogy a fiú veletek akar lenni és nem mással! Majd amikor 20 év múlva már rátok sem néz, akkor meg az lesz a bajotok! Vagy ha most megcsal, mert ügye a fiú ne nézzen meg senkit még az utcán se, ti se adjátok meg neki otthon, de ne is csaljon meg...


Ki is az önző? Hát ezért vannak a megcsalások...

2011. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
6:57, az aztán igazán élvezetes lehet a pasinak, ha a lány kötelességtudatból odatartja magát.
2011. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

oo:40, abba bele se merek gondolni :S :D de szerintem addig el sem fogunk jutni, ha ezt nem tudja megérteni... Én most már szeretném erről leszoktatni magam, hogy kényszerből neki adom magam, amikor nincs kedvem.

Ha az az indok, hogy álmos vagyok, akkor is megsértődik és már arra sem hajlandó, hogy hozzábújva aludhassak el...

06:57, Szerintem egy kapcsolatban fontos, hogy tiszteletben tartsuk azt, hogy a másik mit szeretne, illetve mit nem! (Most biztos arra gondolsz, hogy én is tartsam tiszteletben, hogy ő szexelni akar) De a szeretkezés egy olyan dolog, amit mindkét félnek akarnia kell és ha szeretek valakit nem hozom kellemetlen helyzetbe azzal, hogy ráerőltetem azt, amit én akarok. Nem?

2011. dec. 6. 21:29
 15/19 anonim ***** válasza:
Cseréljünk pasit! Én majnem mindennap kívánom, de őneki elég HAVI 1X!...
2011. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát azért nekem sem lenne elég havi 1x :D, heti 2 lenne nekem az ideális.
2011. dec. 7. 14:31
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Na már látom, neked 2 lenne az ideális!!! Bezzeg neked legyen minden ideális! Mit szólnál, ha évente egyszer akarná veled a pasid? Ja, az már nem tetszene, mert akkor te nem kapod meg, amit akarsz...


Ez mindig kétélű dolog... úgy gondolom, hogy mindig azt kell tenni, ami megtehető... a lányok állandóan hisztiznek, ha meg van, olyankor elvárják, hogy a fiú legyen megértő stb... A fiúk undokok, utálatosak lesznek, ha nem kapják meg a szexwt, ergó, a lány legyen törelmes, megértő... adja meg a fiúnak, hiszen neki mit árt az az 5 perc???


Ha szereted, ezen nem agyalsz, hanem jó érzés megadni... Nem tudom, lassan mintha a lányok nem tudnák, mi az szerelmesnek lenni... te sem vagy az, ha ezen agyalnod kell, hogy húúú... kedvezzek a barátomnak...


Ha nem szereted, akkor meg agyalsz... ez a véleményem...

2011. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Off: Látom mindenki csak letolja szegény kérdezőt, mert Ő az önző. Látszik, hogy nem így van, meg szeretné oldani a problémát, hogy mind a kettőjüknek jó legyen. Ennyi tyúk válaszolót még nem is láttam, na mind1... (Tisztelet a kivételnek, mert én nem általánosítok).

Kedves Kérdező!

Le kellene ülnöd vele és humor nélkül komolyan megmondanod neki, hogy Neked ennyi elég, de ez nem jelenti azt, hogy Ő kielégítetlen marad vagy nem szereted. Nem elég ha kielégíted, Ő szexet akar. Én nem tudom, de az én párom megérzi a puncimon mikor nem akarom, mikor amikor télleg nem, és mikor amikor igen. És Vele is meg lehet beszélni, hogy orálisan vagy kézzel kielégítem. Ha Neki punci kellene én vennék Neki műpuncit! Kielégíteném avval! Biztos találtok olyan pózt amiben legjobban úgy érzi, hogy benned van.

Így csak belátja, hogy szereted, és nem akarod, hogy a szex köztetek vita legyen. Ha így is besértődik akkor én mondanám, hogy menjen! Akkor Ő az önző! Nekem ilyan mafla nem kéne! Másik nő ugyanígy elhagyja, ha így viselkedik majd pl.: szülés után, ha van 1 csőpp esze...

Sok sikert!

23/N

2011. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az összes válaszolónak a hozzászólásokat! Megfogadtam a tanácsotokat és beszélgettem erről a barátommal újra. Javulást érzékelek, mivel így, hogy már nem erőlteti annyira a dolgot több kedvem is van hozzá, így spontánabb :)Remélem ez meg fog neki felelni a későbbiekben is és ezzel egy darabig már nem lesz probléma. :)
2011. dec. 12. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!