Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ölel és csókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ölel és csókol annyiszor?

Figyelt kérdés
A párommal 2hónapja vagyunk együtt és pár napja észrevettem h mintha már nem szeretne,nem ölelget annyiszor a csók is kevés és mindíg nekem kell közelednem!Miért lehet ez?Ő arra fogja h sokat melózik és h fáradt!
2011. aug. 10. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető hogy annyira fáradt hogy nem sok kedve van semmihez de olyankor búj hozzá te és adj neki te puszikat aztán majdcsak megjön hozzá a kedvem. Legalább is én így szoktam ha a barátom nagyon fáradt :)
2011. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem szeret téged. Lehet csak tényleg annyira kimerült meg fáradt, hogy nincs kedve most ehhez, hogy babusgasson téged. Tudom, hogy ez rosszul esik neked mert nekem is volt ilyen régebben, hogy a barátom kevesebbet ölelgetett meg nem csókolgatott/puszilgatott annyiszor amennyiszer nekem jól esett volna meg igényem lett volna rá és idővel ezt megelégeltem és szépen leültünk és megbeszéltük, hogy változtasson ezen mert nekem ettől többre van szükségem. Azóta már jobban odafigyel erre. :) Szóval szerintem beszélj vele... de szépen light-osan mondd neki, ne ess neki ezzel. Mondd azt, hogy úgy veszed észre hogy nem közeledik hozzád úgy mint régebben meg stb. és hogy neked ez rosszul esik. Ha valóban szeret téged és fontos vagy neki akkor biztosan változtatni fog ezen. :) Az is lehet, hogy ő nem az a bújós meg babusgatós típusú, de ettől még ugyanúgy szerethet téged!


17L

2011. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi, nem kell izgulni. ha látod rajta h fáradt akkor haggyad. Mindenkibek lehetnek nehezebb napjai.
2011. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elmúlt a rózsaszín köd
2011. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!