Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol meg?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok van egy srác már 3 hónapja találkozgatunk, kézen fogva sétálunk, tök jól elvagyunk. Érzem rajta hogy nem barátként közeledik hanem férfiként. Miért nem csókol meg? lehet azt várja én tegyem. Én nem akarom letámadni tök jó lenne ha ő kezdeményezné. Végülis nem járunk( nincs kimondva) de már ő is találkozott szüleimmel és mondta hogy be akar otthon mutatni.

Akkor most mi van?

köszi:

Szilvia


2011. aug. 10. 15:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem mosol fogat.
2011. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
jajj.. ugyanez a szitu volt velem is, de aztan 4 hónap mulva megcsókolt :) addig gondolkodott, h biztos kell-e neki párkapcsolat..
2011. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes..furcsa.
2011. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
köszi :) mosok fogat, szépek a fogaim
2011. aug. 10. 15:06
 5/26 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek bizonytalan? én erre tippelek. Mert nem beszéltük meg hogy mi van csak találkozgatunk( egyre sűrűbben) kézen fogva sétálunk. Szóval csókon kívül tényleg olyanok vagyunk mintha egy pár lennénk, de mégse vagyunk azok.
2011. aug. 10. 15:08
 6/26 anonim ***** válasza:
be van gyulladva :D
2011. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt hogy egyszer sétálás közben megállítod és átöleled közben a szemébe nézel és ha akarod adhatsz egy puszit a szájára. Hátha utána megbátorodik és megcsókol. De meg kéne ezt beszélni szerintem hogy ha már ezek a dolgok vannak akkor legyetek együtt. :)
2011. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem. ne próbálj meg te semmit inkabb, hanem csak várd ki h mi lesz.
2011. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet várok( csak hát meddig..) mert nem vagyok az a bátor típus, meg általába eddig mindig a pasi kezdeményezett( előző kapcsolatokba) szóval furcsa ez a szitu
2011. aug. 10. 15:13
 10/26 anonim ***** válasza:
Félénk, ezért nem mer megcsókolni.
2011. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!