Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol meg?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok van egy srác már 3 hónapja találkozgatunk, kézen fogva sétálunk, tök jól elvagyunk. Érzem rajta hogy nem barátként közeledik hanem férfiként. Miért nem csókol meg? lehet azt várja én tegyem. Én nem akarom letámadni tök jó lenne ha ő kezdeményezné. Végülis nem járunk( nincs kimondva) de már ő is találkozott szüleimmel és mondta hogy be akar otthon mutatni.

Akkor most mi van?

köszi:

Szilvia


2011. aug. 10. 15:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

félénk ilyen a természete vagy nem volt még kapcsolata de tuti hogy nagyon vágyik már rá ő is,

szerintem tedd meg te az első lépést

2011. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
meg fog csókolni.. nyugi..
2011. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így régebben :D félénk.. kezdeményezz! :) 21F
2011. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
egyértelműen jártok. velem is ugyanez a helyzet, csak mi 1,5 honapja járunk. Szerintem nem mer kezdeményezni, neked kell... (15/F)
2011. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet:D Amúgy hány éves a fiú? Az én helyzetemben 3 év volt a korkülönbség, és azért nem mert megcsókolni, mert nem volt benne biztos, hogy tolerálom, vagy sem.... És ha mondjuk.. búcsúzáskor.. megölelnéd, illetve egy szájrapuszi? És akkor reménykedhetsz abban, hogy veszi a lapot, és nem enged el...^^ és happy end:D:D:D
2011. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
mondjuk az igaz egy kicsit félénk természetű. Amúgy ő 23 éves szóval 4 év van köztünk. Ez szerintem semmi. Az a búcsúzós dolog elég jó ötletnek tűnik. köszi
2011. aug. 10. 15:49
 17/26 anonim ***** válasza:
igen félénk én is voltam már hasonló helyzetben...féltem hogy rosszul csókolok és elrontom az egészet:D
2011. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Akkor legközelebb ha találkoztok, mondjátok ki hogy jártok. Miért olyan fontos "kimondani" azt nem vágom.

Lehet fél hogy te nem akarod. Adj jelet.

2011. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes. lépj te.
2011. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nenenene NE lépj!:D

Várd ki a végét, (elhiszem, hogy szar:D) de ne rontsd el!:):)

2011. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!