Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol meg?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok van egy srác már 3 hónapja találkozgatunk, kézen fogva sétálunk, tök jól elvagyunk. Érzem rajta hogy nem barátként közeledik hanem férfiként. Miért nem csókol meg? lehet azt várja én tegyem. Én nem akarom letámadni tök jó lenne ha ő kezdeményezné. Végülis nem járunk( nincs kimondva) de már ő is találkozott szüleimmel és mondta hogy be akar otthon mutatni.

Akkor most mi van?

köszi:

Szilvia


2011. aug. 10. 15:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

kérdező ha olvasod írj hogy alakulnak a dolgok


lehet már a szexen is túl vannak

2011. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
bátortalan,de ha közeledsz felé egyszer csak megcsókol
2011. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
én két hónapja járok a barátnőmmel. Pár napja, egy nagyon kellemes randi vége felé felé megkért h csookoljam meg, nagyon jo volt. :)
2011. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszi szépen a válaszokat. Egész jól alakulnak a dolgok, már a szüleinek is bemutatott. Igaz csók még mindig nem volt de már nagyon alakul minden. Köszi. Szerintem most már csak a megfelelő alaklomra vár. Én úgy érzem. Bár szokatlan nekem ez a lassú tempó, de ha vele vagyok érzem megéri várni. Talán holnap, akkor megint átjön hozzánk. Próbálom úgy alakítani majd hogy ne zavarjon minket senki. Hátha.
2011. aug. 16. 08:26
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem baj ha lassan haladtok, énis 2 hónap után csókoltam meg, megérte várni :) . Menjetek egy olyan helyre, ahol nincs sok ember, üljetek le egy padra, öleld át, és ha megfelelőnek látod a pillanatot csókold meg. Sok sikert! :)
2011. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na hogy alakultak/alakulnak a dolgok?:))
2011. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!