Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha én nem igénylem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha én nem igénylem annyiszor a szexet, mint a barátom?

Figyelt kérdés

Minden héten legalább 4-szer együtt alszunk és ő minden alkalommal szeretné, én viszont nem igénylem ennyiszer. Így teljesen unalmassá válik a dolog és "elveszíti a varázsát" számomra. Ezt elmondtam neki is és úgy tűnt, hogy tudomásul is vette. Ennek ellenére minden este bepróbálkozik, és ha mondom neki, hogy most nem szeretném, akkor ideges lesz és megsértődik. Ez szerintem egyfajta érzelmi zsarolás, mert én nem akarom, hogy rossz kedve legyen, ezért megadom neki amire vágyik, miközben nekem nem esik jól, főleg így, hogy "rám van erőltetve" a dolog.

Szerintetek mit csináljak? :/


2011. dec. 5. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam nagyon sokáig , megoldás lenne ha nem aludnátok együtt annyit így nem mozogna a csodatevő a gatyájában :) s te se éreznéd rosszul magad.. vagy a jól bevált fáj a fejem , megjött módszer... de sztem nem kell hazudni elég ha mellőzitek az együtt alvást ha csak így lehet leállítani.. Én alig látom a párom de am ő is ilyen izgő mozgó odalent :) ..sok szerencsét
2011. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Találkozzatok kevesebbszer vagy ne tettesd a dolgokat, lássa rajtad, hogy nem esik jól. Ha semmiképp nem megy akkor nem is szeret igazán, hagyd ott! Fel is hozhatod neki, hogy ez a szex sok és, ha erőlteti meg megsértődik akkor le is út fel is út. De beszéljétek meg nappal. És mondd is meg neki, hogy este hagyjon békét Neked. Vagy elégítsd ki másképp. Nem kell feltétlen szeretkezni.

23/N

2011. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
bocs még az első vagyok .. azt akartam írni ha másképp okozol neki örömöt az zavar téged? vagy őt? mert nem feltétlenül szeretkezés s megoldás.. mindig vannak kiskapuk :) sztem nem kell részletezni érted te is :)
2011. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon önző vagy, ha másképp nem elégíted ki. Lényeg, hogy Neked kényelmes legyen, igaz?
2011. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pont tegnap volt az, hogy kielégítettem délelőtt és este ő is, aztán szexelni akart. Én mondtam neki, hogy nem, fáradt vagyok, meg amúgy is kielégítettük ma egymást. Erre tiszta ideges lett,megsértődött és megint csak beadtam a derekamat...
2011. dec. 5. 19:33
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Most nem akarok közönséges lenni, de olyan nagy cucc lett volna kiverni neki? Ha nem esik jól, akkor pedig ne add be a derkad.
2011. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Neki nem lett volna elég, ha kiverem neki, ő szexelni akart. És szerintem nem nevezhetsz önzőnek, már csak azért sem mert meg szoktam neki tenni (még ha nem is mindig szívesen).
2011. dec. 5. 19:38
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Akkor visszavonom, viszont azt megjegyezném, bár mindenki más, hogy a heti négy alkalom valóban elég kevés lenne nekem is. De ez már végképp nem tartozik rám.
2011. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én szerintem meg ha nincs kedved akkor csináld neki szájjal,barátnőm azt szokta ha nincs kedve és én szívesen veszem azt is ha szájjal csinálja már már tökélyre fejlesztette és olyan mintha a puncija lenne...szerintem sajátitsd el a jó teknikát és akkor nem fog sírni a szája.
2011. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Úgy látszik ő elég önző és még hisztis is. Ez így nem lesz igazán jó... én is azt mondtam volna, hogy elégítsd ki kézzel, szájjal... de ha ez nem elég neki, az már gond.


Próbáld megbeszélni vele, mert ebből később komoly baj lesz.

Ha pedig nem lehet megbeszélni - akkor sajnos el kell búcsúznotok. Később, ha babád lesz, esetleg hónapokig nincs semmi. Akkor szétrobban?

2011. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!