Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha csak heti egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha csak heti egyszer igénylem a kielégülést?

Figyelt kérdés

24,F


Korábban még ennyiszer se.


2011. máj. 23. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Te gáznak érzed? Mindenkinek más az igényszintje, attól függ, hogyan nevelkedtél, milyen tapasztalataid vannak, milyen a párkapcsolatod, vagy hogy van-e egyáltalán. Ez amúgy is változó dolog, attól, hogy most ennyit kívánsz, nem jelenti azt, hogy örökre ennyit fogsz. Normális dolog.
2011. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:

Ha ez azért van, mert a barátnőd mellett "leszoktál" róla, akkor gáz. Akkor meg kell beszélni, megoldani a problémákat. De ha neked ennyi esik jól, akkor ennyi.


Mondjuk fura egy olyan fiú, aki heti egyszer igényli, mivel heti 1-nél a legtöbbeknek már éjszakai magömlésük lenne.

2011. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hááát :-S ha megtalálod a párod vele akkor nem.
2011. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz,biztos vannak nők akik beérik ennyivel is.
2011. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha az én párom heti egyszer akarna biztos már nem lennénk együtt!:)

Nem gáznak mondanám de nem normális szerintem 24 évesen hogy nem kívánod az meg hogy korábban se az még rosszabb!Erről nem akarsz orvossal vagy valakivel beszélni?Lehet hogy nem ártana!

2011. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt még barátnőm, 22 évesen masztiztam először. Orvos azt mondta extrém eset, de tulajdonképpen rendben vagyok. Csak nem tudom párkapcsolatban ez mennyire fog problémát okozni.
2011. máj. 23. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Én naponta 3-4 szer maszturbálok, és 2-3 heti szex.
2011. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10:48 vagyok!

Akkor lehet hogy nem nagy baj,de keríts gyorsan egy barátnőt!;)

2011. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!