Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit gondoltok ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondoltok ha egy fiú ezt mondja? Higgyem el vagy ne? Én annyiszor csalódtam már, hogy nem merek hinni senkinek.

Figyelt kérdés

Nagyon jól elbeszélgettünk:)aztán angolul mondta,hogy idézem"

have got a exciting feel =)

I Like You =)

:$

Really

You are good friend "


Aztán mondtam,hogyha volna két életem XD akkor elég sok mindenen változtatnék.Kérdezte min?

Elmondtam,hogy pl:mindent amit elég rosszul csináltam..másképp csinálnám amit nem tettem/ mertem megtenni azt megtenném;)és mondtam,hogy a többit találja ki:)

Találgatott.. bemásolom..:)



" Ő: öhhhm... Itt lennél Debibe

Én:hmm talált így elsőre :D(Y)

Ő:én meg meglátogatnálak =) :$

Én:te olvasol a gondolataimban?vagy csak úgy szimplán rávágtad? :D

Ő: Médium vagyok =)

Én: na igen XD

Ő:elvinnélek fagyizni =) és egy nagy sétára =):$X)

Én:oohh:$

na tudsz még? XD

Ő:igen.

Én: Na,félek előre XDD

mit?

Ő:hazakísérnélek

Én:na igen,ez igaz :)

Ő:kapnál egy búcsú "puszit" :$ X)

Én::$

Ő:és minden héten találkoznánk

Ő:jól elszórakoznánk

Én:minden héten?:O:D

Ő:Igen.megtanítanálak sok mindenre :$ X)

Én:pl?:O

Ő:Shuffle és öhmmmm... a többit a fantáziádra bízom X):$

Én:na lécci mond el :P:D

Ő:hogy hogyan kell kellemesen és hasznosan eltölteni az időt kettesbe :$X)

Egy kicsit félre lehet érteni =)

Én: értsem félre vagy ne?:D :P

Ő: rád bízom:D

Én:most igen vagy nem XDD:P

Ő:igen


Aztán utána olyat mondott,hogy "hiányzol XD :D"

"a picurt akarom X)" (nekem is ez a becenevem XD)

kérdeztem: :P hol van?:P

mondta,hogy:itt a picurom X)

Én: hol itt? XD

itt az msn-en X) :$


Utána ezt írta:O: I still feel your touch in my dreams

Forgive me my weakness,But i don't know why,Without you it's hard to survive.

x)

leeset?


Big like for you X)


my dream i want my love my love is just for you

my dream i want my love only to be with you

my dream i want my love my love is just for you

i want my love only to be with you X)X)X)X)X)



Alapjában véve olyan mint én: XD meg a :D az megy.. De nem tudom,hogy most amiket írt,higgyem el vagy ne.. De ha célozgatok valamire mindig késztetést érzek,hogy az XD-t oda rakjam:O:S


Nem tudom mi volt vele,de tegnap előtt azért volt ilyen ennyire :D

Szokta,mondogatni,hogy de jó is lenne,ha ott laknák Debibe,jól elvolnánk stb..Szép vagyok csak,kár,hogy ezt mások nem veszik észre,és ez ne így van rendjén..


Még soha nem hazudott nekem,de félek,hogy mi van ha ő is hazudik nekem?Sokszor átvertek,és mindenkiben a rosszat látom,még akkor is ha mindig őszinte velem az illető..Ott bennem van,hogy " de mi van ha mégis hazudik?"



Egy olyan 3-4 hete szakított a barátnőjével..De nem volt az egy komoly kapcsolat.. Az előtt is,az alatt is(de nem annyira mint most..) és most is célozgat..



Azt mondta,hogy ő hamar túl tud lépni a dolgokon.. Hát én nem tudom..


Szerintetek?


2011. jan. 30. 05:14
 1/9 A kérdező kommentje:
*de tegnap előtt azért nem volt ennyire ilyen.
2011. jan. 30. 05:15
 2/9 A kérdező kommentje:
*nem
2011. jan. 30. 05:16
 3/9 anonim ***** válasza:
A bizalom legtöbbször fájdalomhoz vezet...szerintem csak hülyít, élvezi hogy beveszed a dumáját... teljesen sablon szövegeket nyomat...férfi szemmel én átlátok az ilyenen...kívánom hogy ti is lássatok át az ilyenen, de mi is a ti dolgaitokon...így lenne tökéletes a világ...
2011. jan. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondod?=/
2011. jan. 30. 05:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok ,hogy minden lány aki szimpatikus és szép ott egy kicsit "kacérkodok" de azért ilyen szinten nem!

Szerintem csak "próbálgat" hogy esetleg te érzel-e iránta többet meglehetne-e próbálni ,vagy csupán kivétel és nem bunkó!

viszont ahogy észre vettem a lakhelyetek nem egy és ugyanaz így igazából szerintem csak az marad hogy ő egy kedves aranyos srác!

2011. jan. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Múltkor mondta,hogy van egy olyan érzése,hogy én egyre jobban kedvelem.. ami igaz.. Igen..a lakhelyek nem egy és ugyanaz..Anyuék elakarnak költözni és Debrecent említették meg..Amúgy a fiútól 2megyére lakok.. Hát ő ilyen mint én.. De nem tudom..
2011. jan. 30. 05:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez csak flörtölget, meg akar dugni, aztán kész az új komolytalan kapcsolat. Nem ajánlom.
2011. jan. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy az egész beszélgetés sablonos picit.

Az is, amiket Te kérdeztél, illetve mondtál. Mit mondhatott volna ilyenekre?

Jó... kicsit ötlettelen, de a beszélgetés irányát Te jelölted ki!

Mindketten flörtöltetek a másikkal, de semmi komoly. Én így látom.

2011. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én azt gondolom ha ezt mondja hogy egy divatmajom ezzel a sok smiley-val meg like-al, meg felvágós az angol szövegeivel, és ha a shuffle-ről csak egy szót is szólna elküldeném a pi.csába. mondjuk az látszik hogy te is ugyanolyan vagy szóval hajrá xD
2011. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!