Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled érezteti a párod, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled érezteti a párod, hogy szeret? ÉS ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Velem soha nem éreztette. Mindig azt mondja nekem tudnom kell, nem kell mondania. Soha semmit nem tett önzetlenül az én kedvemért, csak olyat ami érdekében ált.

Most elérkeztem egy mélypontra. Azt érzem ennél többet érdemlek, belefáradtam és változtatni akarok.

Párommal próbáltam erről beszélni de meg se hallja. Még beszélgetni se lehet vele. Arra lenne szükségem, hogy bizonyítsa hogy van jövőnk, érdemes vele maradnom. Nem pedig csak az időmet pocsékolom. De azt a választ kaptam, ha menni akarok ő nem tart vissza.

1,5 év után ennyit mond. Ebből kellene éreznem, hogy szeret?

Mit gondoltok?


2011. dec. 1. 23:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha már 1,5 év után így áll a kapcsolatotokhoz akkor jobb szélnek ereszteni. Ha őszintén szeretne, megbecsülne, akkor nem mondana olyanokat, hogy ha menni akarsz ő nem tart vissza.

Lépj ki minél előbb ebből a kapcsolatból, mert jó nem fog kisülni belőle. Mi lesz ha becsúszik a gyerek? Akkor gyerekkel együtt kifog dobni, vagy mi?

Találni fogsz majd egy rendes férfit aki őszintén szeret és melletted lesz bármi történjen, ne hagyd, hogy az életed egy ilyen férfi mellett tönkre menjen.

Másik kérdésedre válaszolva, igen mindennap érezteti a párom, hogy szeret, hogy én vagyok az élete szerelme. Ha esti műszakban van akkor mindig ír jó éjt sms-t, aranyos idézeteket. Ágyba hozza a reggelit, kávét. Nem szereti a nagy bevásárlásokat, de tudja, hogy imádom ha velem van ezért mindig elkísér, nincs olyan nap, hogy ne bújna hozzám, ölelget, mindennap elmondja, hogy mennyire szeret (és már nem abban a bizonyos rózsaszín ködben élünk már) és ehhez hasonló apróságok.

2011. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
8 éve élünk együtt, 2 éve házasok vagyunk... igen, érezteti...ha bármi problémám, aggodalmam van, neki (ő az egyetlen ember a világon) bátran elmondhatom, mert mindig meghallgat, mindig megnyugtat és bíztat... mindenben segít, legyen az bármi... puszilgat, ölelget, bújik, megmasszíroz kivétel nélkül minden este...stbstb. 27/nő
2011. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hétvégente tudok találkozni a barátommal, bár sajnos akkor se mindig. Számomra még azzal is érezteti, hogy szeret, ahogy rám néz vagy megölel. Egyszer csinált meglepi masszázst illatgyertyákkal, és amikor hazamegyek csokit rejt el a táskámban ^^

Egyébként én a helyedben ott hagynám a pasit. Még ha menni akarok menjek...hát csessze meg éjjel tarts kést a nyakához és nézz a szemébe "nekem ilyet nem mondhatsz!" na jó csak hülyéskedek xD Amúgy tényleg hagyd el, keress olyat akinek igazán fontos vagy.

2012. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

ez attól is függ milyen alkat a barátod, mert pl. az enyém is rettenetesen büszke, régen én is kaptam tőle hasonló beszólásokat, de azóta már szerencsére változott a helyzet, mostmár napról-napra mindig kimutatja mennyire fontos vagyok neki:) kb. havi egyszer veszekszünk, de akkor rendesen:D kell az is, utána nyugi van megint és szerelem:D


attól mert ezt mondja, még lehet hogy szeret, mondani sok mindent lehet, aztán lehet egyszer tényleg elmennél és maga alatt lenne, rájönne mit is mondott valójában. talán ez kéne, hogy észrevegye magát.

2012. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!