Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és milyen gesztusokkal...

Hogyan és milyen gesztusokkal stb. érezteti veled a férjed, hogy szeret? Szóval mi az amitől érzed, hogy szeret?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Bevásárol, kezet mos nagyvécé után, minden nap fürdik.
2010. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
A kedvemben jár, odafigyel rám, sokat segít sok mindenben. A metakommunikációs jelek is fontosak, ha azt tanúsítják, hogy valóban szeret. Amíg csak úgy tekintettem rá, hogy kizárólag haver volt, akkor is tudtam, hogy engem szeret és nem az akkori barátnőjét, mert a szabadidejének jó részét nem vele, hanem velem töltötte. Most már hogy nem csak barát, hanem barát és a párom is, továbbra is mindig figyel rám, kedveskedik és sokat segít sok mindenben.
2010. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első az csak poén volt, ugye? XD
2010. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Elmosogat helyettem, mert tudja, hogy utálok...


Megveszi a legdrágább és legbüdösebb parfümöt, ami csak kapható:)


Szinte mindennap megmasszírozza a lábam.


Alig van olyan "könyörgésem", amire nemet mond:)


Most ennyi jutott eszembe.

2010. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Az első marha jó! :D
2010. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
időnként meglep egy-egy sütivel, amit még a munkahelyén vett nekem, ha kérek valamit, általában megteszi.
2010. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Hozzám bújik,megsimogat elalvás előtt.Minden reggel puszival búcsúzik.Elviseli amikor "nyügös vagyok".Mindig meghallgat..... egyszerűen érzem,hogy szeret és hogy számomra ő az igazi :D
2010. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
első jó volt, én sem bánnám, ha nem kétnaponta fürödne.
2010. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én férjem is bevásárol hétvégente,vagy fürdeti a gyerekeket,de nem ez a lényeg.Az a fontos amikor azt mondja szeretlek anya,vagy pl amikor látja,hogy fáradtan még egy mese a kicsinek és annyit mond te vagy a világ legszebb,legjobb felesége,és a legjobb anya a világon.Amikor megsimogat,vagy ok nélkül megcsokol.Nálam itt kezdődik a szerelem és tart 6 éve.A tisztelet ahogy bánik velem és ahogy rámnéz,az is fontos
2010. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,hogy közbe szólok,de olyan szépeket irtatok,hogy szinte ilyenkor kedvet kap az ember,hogy egy szeretetre méltó férje legyen.Annyi rosszat hallani manapság,örülök,hogy még vannak ilyen rendes férjek.Mindenkinek sok boldogságot a továbbiakban is:)))
2010. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!