Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Idegesítő ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Idegesítő ha a fiú sűrűn érezteti, hogy szeret?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem,nekem kifejezetten jól esik:) és szinte nem is tudom megunni:D
2011. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az..de tényleg csak ha naaagyon sűrűn,tehát folyton a nyakaom lóg, nyálas,stb..ha csak normális módon csinálja,az ok.
2011. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 napietus ***** válasza:
55%

igen, az, engem zavarna. elég toleráns agyok, kevés dolog van, amit abszolút nem viselek el, de a nyázás és a túlaggódás köztük van. van anyám, aki mondogassa minden nap, hogy mnnyire szeret, és apám, aki féltsen. ezeken a posztokon nincs üresedés és a szívemben nem is lesz soha :)


29/N

2011. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a sűrű. Ha barátom esténként, mikor lefekszünk aludni, odabújik és félálomban odamotyogja egyszer, hogy szeret, mondjuk minden nap maximum egyszer akkor rendben van. Ha ennél többször csinálná akkor értékét vesztené a dolog.
2011. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hogy teszi. Mondjuk ne facebookon irogassa ki óránként a közösbe, elég, ha nekem mondja, mégjobb, ha személyesen.
2011. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, mit jelent Neked ez a túl sűrűn? Amúgy örülnék nagyon egy olyan fickónak aki őszintén szeret, nagyon szeretethiányos vagyok, szerintem attól függ hogyan mondja, mutassa ki. Lehet idegesítő is, de ha egy kis törődést sem tud "elviselni" valaki az nem szereti a társát.


20/l

2011. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Érzelmes lányoktól azt a választ kapod, hogy nem, sőt kellemes és fiús meg hüvös lányoktól, hogy igen, zavaró.
2011. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
hááát..neten zavarna,élőbe már nem annyira
2011. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kifejezetten jó lenne. :)

17/L

2011. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jól esne.


19/L

2011. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!