Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled érezteti a párod, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled érezteti a párod, hogy szeret? ÉS ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Velem soha nem éreztette. Mindig azt mondja nekem tudnom kell, nem kell mondania. Soha semmit nem tett önzetlenül az én kedvemért, csak olyat ami érdekében ált.

Most elérkeztem egy mélypontra. Azt érzem ennél többet érdemlek, belefáradtam és változtatni akarok.

Párommal próbáltam erről beszélni de meg se hallja. Még beszélgetni se lehet vele. Arra lenne szükségem, hogy bizonyítsa hogy van jövőnk, érdemes vele maradnom. Nem pedig csak az időmet pocsékolom. De azt a választ kaptam, ha menni akarok ő nem tart vissza.

1,5 év után ennyit mond. Ebből kellene éreznem, hogy szeret?

Mit gondoltok?


2011. dec. 1. 23:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem, tiplizz le és keres egy olyan lányt, aki érezteti, hogy szeret és megbecsül!
2011. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
hát hogy "ha menni akarsz akkor nem tartalak vissza" szerintem ez elég gáz... :$ Valmai nem stimmel
2011. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.

Bár mindkét nem véleménye érdekel.

2011. dec. 2. 00:00
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


Akkor keress egy olyan pasit, aki megbecsül! Én is igyekeztem a kapcsolatunkban mindent megtenni, de nem volt elég! Tipli!


28/F

2011. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 év házasság után kaptam meg a férjemtől ugyanezt a mondatot.Ha menni akarok ott az ajtó..

Én egy nap fogtam magam és kiléptem az ajtón.Soha többé nem mentem vissza.1 év külön élés után el is váltunk...


Én úgy voltam vele,hogyha egy férfi már a vészjelekre sem reagál és lazán ajtót mutat akkor ott már nincs miért maradni..

2011. dec. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig érezteti. Most pl beteg vagyok, kiszolgál, főz teát, hoz vacsit, kibontja nekem a narancsokat, apróságok. Meg, azt hiszem ,az is elég nagy éreztetés, hogy 1 hónap után, megkért, hogy költözzek hozzá és 4 hónap után megkérte a kezem is. Ráadásul úgy, hogy én akkor nem dolgoztam és tudta, hogy egyedül kell eltartson mindkettőnket. Aztán segített munkát találni, bíztatott, mindenben mellettem állt. Soha nem veszekedünk még, és minden nap elmondja számtalanszor, hogy mennyire imád és nem tudna nélkülem élni. Ilyen egy kapcsolat, ilyen egy igazi férfi! Szerintem lépj le, míg nem köt semmi komoly hozzá( gyerek, lakáshitel), később mégnehezebb lesz. És, képzeld el, ha másfél év után ilyen, milyen lesz később? 10-20-30 év múlva? Én biztos nem maradnél mellette.
2011. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%

bocsi az offért, de utolsónak:

Azért elég nagy bátorság hozzámenni úgy valakihez, hogy nem tudod, hogyan viselkedik konfliktushelyzetben... Egyszer úgyis lesz vita/veszekedés...

2011. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Én nagyon szeretem a páromat és eddig az összes páromat nagyon szerettem, vagy ha nem is szerettem nagyon, mindent megtettem és láttam a másikon, hogy boldog mellettem, és azt érzi, hogy szeretem - függetlenül attól, hogy így volt e, vagy sem - de akármikor a fejemhez vágta, hogy én nem szeretem Őt és más bezzeg bizonygatná, hogy mennyire szereti, én is mindig az ajtóra mutattam. Erre a válaszra az emberek többsége bizonygatást vár, megbánást, és könyörgést. Na nem, erre én is mindig azt mondom, nem kötelező itt lenni.
2011. dec. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érzed, mert nem szeret. Főleg, ha csak ennyit reagál, hogy nem tart vissza. Hagyd ott, ennek nincs sok értelme.
2011. dec. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Jaj, de fáj az irigység... Igen, biztos, egy olyan ember, aki 5 éve kibírja, hogy ne veszekedjen, az első vitánál belémvágja majd a konyhakést. Szerintem várhattunk volna 30 évet is, akkorse tudtunk volna összeveszni, mert kultúrált emberek módjára tudjuk megbeszélni a gondjainkat, nem ordibálunk és szidjuk egymást mint a cigányok.
2011. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!