Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled érezteti a párod, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled érezteti a párod, hogy szeret? ÉS ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Velem soha nem éreztette. Mindig azt mondja nekem tudnom kell, nem kell mondania. Soha semmit nem tett önzetlenül az én kedvemért, csak olyat ami érdekében ált.

Most elérkeztem egy mélypontra. Azt érzem ennél többet érdemlek, belefáradtam és változtatni akarok.

Párommal próbáltam erről beszélni de meg se hallja. Még beszélgetni se lehet vele. Arra lenne szükségem, hogy bizonyítsa hogy van jövőnk, érdemes vele maradnom. Nem pedig csak az időmet pocsékolom. De azt a választ kaptam, ha menni akarok ő nem tart vissza.

1,5 év után ennyit mond. Ebből kellene éreznem, hogy szeret?

Mit gondoltok?


2011. dec. 1. 23:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre ne pazarold az időd, nem éri meg. Ha nem mondja, nem érezteti akkor elég egyszerű: nem szeret, vagy csak nem akarja tudatni veled, mert cikinek tartja, nem férfias dolognak. Sok ilyen hülye férfi van, sajnos. De az ilyennel ne foglalkozz. Nem őszinte, elrejti az érzéseit, vagy simán csak nem szeret eléggé.

Az én barátom érezteti hogy szeret, vagy mondja. Mindig.

2011. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Ma 00:25 és 00:31 az első hozzászólásod és a második is nagyon szimpatikus volt, aztán megláttam a " nem vagyunk olyanok mint a cigányok " végszót és már egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy ilyen gondolkozás és előítéletek mellett nem fogjátok egymásba vágni a konyhakést..
2011. dec. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
32%
De, biztos egymásba fogjuk:)
2011. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%

Még mindig OFF..


Jó, akkor csak mond meg, hogy erre a cigányozásra miért volt szükség? Enélkül nem érezted elég hitelesnek magad, vagy miért? Tényleg nem értem.

2011. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"ha menni akarok ő nem tart vissza" - a te párod nem tesz semmit a kapcsolatotok megmentéséért, mert nem szeret. hagyd el, és keress valaki mást, akivel boldog lehetsz


hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, az én párom rengeteg dolgot megtesz értem, érzem és mondja is, hogy szeret. ez a "normális" (persze, ha kölcsönös), kívánom, h a következő kapcsolatod neked is ilyen legyen!

2011. dec. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%

A cigányok tipikus viselkedését írta le az egyik válaszadó.

Hol itt a gond?

2011. dec. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, érezteti. Mindennap mondja, és érzem is, gyergyafényes vacsora, együtt fürdé, közben pezsgő, bor :) és meglepik :)


2 éve vagyunk házasok, és mi sem veszekedtünk, mert mindent megkell beszélni, nem veszekedni kell, igazat adok a válaszolónak, viszont tényleg nem értem, miért kellett a romákat felhozni...ez tényleg nem volt szép dolog...


Szerintem, ha ilyeneket mond egy "férfi" akkor tényleg keress olyat aki megbeszül és szeret.

Sok sikert, és boldogságot :)

2011. dec. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Arra lenne szükségem, hogy bizonyítsa hogy van jövőnk, érdemes vele maradnom. Nem pedig csak az időmet pocsékolom. De azt a választ kaptam, ha menni akarok ő nem tart vissza."


Nem szeret,ez a kapcsolat nem vezet semerre...Szerintem te is tudod,mit kell tenned.

2011. dec. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Annyit mondtam, hogy nem veszekedünk, ordibálunk, szidkozódunk, mint a cigányok. Nem értem mi rosszat mondtam. Ki nem látta még őket az utcán, villamoson, akárhol veszekedni, ordibálni? Nem jellemzőbb rájuk, mint másra? Ezt nem mondhatja senki... Nem utálom őket, szociális téren dolgozom, ahol gyakran kapcsolatba kerülök velük, tudom milyenek. Akinek nem inge, ne vegye magára. ( Azt is mondhattam volna, hogy nem fukarkodunk, mint a skótok, akkor azt jelenti, hogy utálom a skótokat?)
2011. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ettől a fiútól mindent kaphatsz, csak megbecsülést, szeretetet nem. Keress olyat, aki megbecsül és érezteti, hogy szeret!


Másik kérdésed, hogy "érezteti-e a párod, hogy szeret?"

A férjem érezteti velem, hogy szeret. Mondja is és bújik is hozzám, puszilgat, stb.

Fel sem merül bennem, hogy ne szeretne. Ha így lenne, az már régen rossz lenne...

2011. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!