Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek hogyan erezteti a pasitok azt, hogy szeret?

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok. Volt mar kamasz kori szerelmem, amit ki is hevertem. Voltak kalandjaim. De ez egy eve valahogy mas. Egyutt vagyunk mar mindjart masfel eve. Szeretnek stabilitast, biztonsagot. O most 25 eves. Szinte semmivel nem bant meg, probal a kedvemben jarni, veszekedesek is az o reszerol ritkan fordulnak elo. Elmondasa szerint ugyanazt szeretne amit en, de higgyek csak a szavaknak?

Orulnek tapasztalatoknak, tanacsoknak egyarant.


2011. júl. 28. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy, hogy mikor épp hazaérek és bállok a garázs elé, akkor mindig találok egy meztelen hulla pasit, akit már jó ideje nem a gardróbban találok meg...
2011. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Brigi10 válasza:
Igen, higgyél nyugodtan. Én a barátommal 9 hónapja vagyok együtt és ez idő alatt minden csodálatos. Nem bánt meg, ugyanugy nekem is mindig a kedvemben jár, ölelget, puszilgat, havonta virágot is kapok tőle. Biztonságban érzem magam mellette. Nagyon szeretem őt és tudom, hogy ő is nagyon szeret engem. Mindig azt érezd és úgy cselekedj, amit a szíved diktál. :)
2011. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy elég "nyálas" vagy sablon dolgokat fogok írni, de egyszerűen azt írom, amiből én érzem, hogy még mindig ugyanolyan szerelmes belém, mint 4 évvel ezelőtt.

Először is már a nézésén is látom, hogy érez irántam, aztán ahogy hozzám ér, ahogy átölel... Szorosan fogja a kezem az utcán, és sokszor magához húz. Finom, édes a csókja mindig, nem csak egy gyors szájrapuszi mintha már csak megszokásból adná... Naponta többször hív, reggel minden nap megkérdezi, hogy aludtam, este pedig jó éjszakát kíván. Nagyjából havonta meglep valami aprósággal a találkozásokkor... Ha nála alszom egy nap (sajnos nem túl gyakori, szerencsére nemsoká nála lakom hét közben) akkor másnap is kérlel, hogy aludjak ott... Nincs olyan nap, hogy ne mondaná el, hogy mennyire szeret. Ha találkozunk, mindig megdicsér- vagy úgy általában engem, hogy gyönyörű vagyok, vagy az illatomat, az öltözékemet. Rengeteg közös programot szervez, és ha a haverok hívják valahová, automatikusan engem is hív- ha pedig nem tudok elmenni vele, akkor korán hazajön, hogy együtt lehessünk. Ha pedig ütközik egy közös programunk egy haveri sörözéssel, akkor mindig engem választ... Az elején még alig bírtam rávenni, hogy egyáltalán elmenjen nélkülem bárhová, de aztán sikerült addig kérnem, míg végül hajlandó néha nélkülem is szórakozni járni (mivel sajnos az én időm nem enged meg ilyesmit suli mellett :()

Mindig kikéri a tanácsaimat nagyobb döntések előtt és amúgy is mindent megbeszél velem. Lelki- testi társak vagyunk.

Igazából nagyon nehéz megfogalmazni, mert minden mozdulatával, mondatával, tettével érezteti velem...

Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy én meg csak ülök és élvezem, hogy odáig van értem, mert én is viszonzom a szerelmét :)

20/L- 22/F majdnem 4 éve együtt

2011. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyon szerencsés vagy. Szép lenne ha minden pasi így viselkedne. :)


Szerencsére nekem sincs okom panaszra. Mi lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal, és még most is naponta érezteti, hogy mennyire szeret. Amikor csak tudunk együtt vagyunk, ugyanolyan intenzitással ölelget, csókolgat, bókol mint a kapcsolatunk elején. És hát egyszerűen érzi azt az ember, ha a másik szereti. Minden mozzanata és tette elárulja. :)

2011. júl. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!