Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teregessem ki a "SZENNYESÉT"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teregessem ki a "SZENNYESÉT"?

Figyelt kérdés

A testvéremnek volt egy barátnője. Nagyon szerettük, beilleszkedett a családba. Viszonylag rövid idő alatt, nagyon gyorsan kimutatta a foga fehérjét. Először csak az tűnt fel hogy mindig ő akar lenni a középpontban, hogy nem segít semmiben. Hogy aludni és d.gni akar.


Fura volt hogy mindig úgy állította be hogy odavannak érte a pasik hogy vagy 50en futnak utána, és nem tudja lekoptatni őket.


Odáig fajult a dolog, hogy anyukámat kiosztotta, a családunkat lenézte. Itthonról tehát ki lett tiltva.


Én az egyik legjobb barátnője voltam, engem is átvágott. MINDENBEN! Azt hazudta fősulira jár, de érettségije sincs meg hasonlók.


Majd még furább volt amikor elkezdett flörtölni a pasimmal az orrom előtt!!

Sorra derültek ki róla a dolgok. Sok ismerősünk intett óva. Nem hallgattunk rájuk.


Aztán kiderült hogy kavar egy házas férfival. Testvérem alig akarta elhinni. 1,5 éve voltak együtt és elvileg imádták egymást.


Egy hete felmentem a lány facebookjára, és a törölt üzenetek közt vagy 30 levelet találtam. Mind a 30 levél, 30 különböző pasi akivel épp az aznapi szexet beszélik meg.

Azt hogy hozzon gumit. Hogy szex előtt kajáljanak. Hogy várja hogy faterja elhúzzon otthonról, ott találkoznak.

Egy másik sráccal DROGOT üzletelt, majd arról beszélgettek mikor d.gnak.(mindezt a közben miközben testvéremmel együtt volt vagy épp itt volt nálunk és tesóm dolgozott).


Nagyon durva beszélgetések. A tesóm ott akarta hagyni a lányt de folyton azzal fenyegetőzik hogy terhes. Szerintem már 10szer volt terhes. Persze a teszt nem mutatta ki. Meg öngyilkossággal is fenyegetőzik.


Nálam betelt a pohár és úgy gondoltam, hogy szólok a drága apukájának, hogy mi a helyzet a lányával. Mit szóltok hozz? Vagy mit tennétek jelen helyzetben?


2011. nov. 29. 13:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem küldök se képet se nevet.
2011. nov. 29. 14:11
 12/19 A kérdező kommentje:
Nógrád megyei a csaj amúgy. De semmi mást nem írok.
2011. nov. 29. 14:11
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
mentsd le az üziket, ezekkel a birtokodban azt csinálja amit mondasz, ez lesz a biztosítékod. ha kiteregeted ezeket a dolgokat akkor nincs semmi a kezedben és nem irányíthatod, sőt akár bosszúra is számíthatsz...
2011. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ja és print screen-t használj
2011. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrségen egy problémád lehet, hogy jutottál az adatokhoz? (mert, mint említetted az ő fb levelesládájában volt)

A nyílvános megosztást nem ajánlom, mert személyiségi jogokat sértenél vele és te húznád a rövidebbet...

Az jó megoldásnak tűnik, ha mindet dokumentálod, illetve csinálsz róluk 2 példányban nyomtatást, az egyiket bemutatod a csajnak, hogyha nem koccan le örökre akkor erről értesülnek a szülők is. (a drogos téma miatt a rendőrség is érdeklődhet utána még, de ezt inkább ne említsd meg, a biztonságod érdekében)

Az is megoldás lehet, ha ahol ezeket az embereket fogadja "bekamerázzátok pl" és megmutatjátok a felvételt (persze, csak neki), hogy választhat....

2011. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem,nem! Rendőrség kilőve. Ez eleve meg sem fordult a fejemben, nem is értem miért írtátok ennyien. Miért tegyem ki a testvéremet még nagyobb meghurcolásnak? És miért mennék azért rendőrségre mert az ex csaj hazudik? Ez azért túlzás lenne......


Kiplakátolni nem fogok semmit mert oké hogy a csajt bántom vele, de mást is. Nem fogok ezért 30 kapcsolatot tönkre tenni, mert a kisasszonynak viszketett a nunija és becsalta a kelepcébe a sok kapcsolatban lévő pasit. Azoknak nem akarok szart keverni.


A kérdésem eleve úgy szól hogy "jó ötlet lenne-e szólni az apjának?" Hátha nevelne valamit a lányába.


Felőlem drogozhat, füvezhet az nem izgat mert nem az én dolgom eldönteni mivel tölti az idejét. Az zavar hogy havonta bejelenti hogy terhes és hogy fűvel fával csalja tesómat és tagadja és még mindig napi szinten keresi és zaklatja hogy "megváltozik" stb..


Ezért szeretnék szólni apukának.

2011. nov. 29. 15:32
 17/19 anonim ***** válasza:
jajjj, hát nem érted... ha elmondod az apjának akkor mi lesz? jól megdorgálják, de semmi oka nem lesz rá h hagyjon téged békén, mert különben mit tennél? ezért kell megzsarolni, hogy ha nem hagy békén AKKOR derül ki és mivel ezt nem akarja ezért békén hagy. ez lesz a biztosítékod. kapisgálod? :)
2011. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ha tönkremegy egy kapcsolat is amiért kiteregetsz ,akkor azok megérdemlik!Aki nem tud hűséges maradni az akassza fel magát,vagy legyen olyan fair hogy közli a párjával hogy félre lép!

Szóval Én az adott pasik barátnőinek elküldeném a csaj leveleit,természetesen anonim módon :)

Nem is tudtam hogy nógrád megyében ekkora parasztok a csajok.Mármint az ilyen csajok simán megérdemlik hogy az összes barátjának legyen egy szép email az igazsággal!

Szerintem felesleges fenyegetned a csaj akármivel is mert akkor igyis úgyis célponttá válhatsz.Szóval Én a helyedben anonim regisztálással és körüzenettel elintézném a dolgot! :) Majd sok sikert!

Ui:birom milyen bátrak meg hiszékenyek egyesek hogy egyből a rendőrségre mennének.Egyenlőre elösször a leveleket a tesódnak mutasd meg!Tudom fáj majd az igazság de legalább megtudhatja az igazat!Én ezek után tuti nem fogadnék vissza egy nőt sem,tudod az Én büszkeségem nagyobb akárminél is és ezt bebizonyítottam már többször is sajnos.

Na mindegy!

Szia!

2011. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

19:27, kapizsgálom :)


19:30 ez így van. Sajnos sok helyen lehet "csiszolatlan gyémántokra" bukkanni..... :D

Viccet félretéve nevetséges lenne a rendőrséget ez miatt bevonni. Minek? Vagy mindenki így szakít? :D


A levelek meg vannak mutatva tesómnak. A csajnak meg lesz mondva hogyha nem kopik le akkor meg lesz mutatva a családjának a kis szennyese :)

2011. nov. 30. 16:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!