Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megrendült bizalom - hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrendült bizalom - hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nyilván igen, kinek mi fér bele vagy nem, most csak arra lennék kíváncsi, hogy úgy általában az ilyen újrakezdések mennyire gyógyulnak.

Az esetemben van egy férfi közel 1 éve. Eddig is voltak furcsa dolgok, de mostanra mintha kivetkőzte volna a valódi önmagát, nem tudom. A szöget akkor kaptam a fejembe, amikor is egy ismerőse felkeresett (egy helyen dolgozunk), és figyelmeztetett, hogy ez egy elég nagy kókler ember. Alkoholista, gondolkodása kb gyerek szint. Kocsmai verekedések, pénzköltés, ilyenek. A hölgy nagyon mérges volt rá, mert elhívta a férjét egy sörre, aztán 6 órán át semmi életjel, csatt részegre leitatta az embert. Rendszeres sport ez a kocsmába járás nála.

Lehajtottam a fejem és csak annyit mondtam igen, sejtettem.

2 hete volt, hogy elég gyanús volt a viselkedése. Itt már nagyon gyanús volt hogy nem csak alkohol volt aznap délután. Ugye a drog és az alkohol mikor kimegy, elég durva dührohamokat tud okozni egyeseknél, na itt is ez volt. Elhordott mindennek, hatalmas veszekedés majd szakítás...

2 nappal később mintha misem történt volna, felajánlott egy 2 hetes nyaralást, látogassuk meg a családját (külföldön élnek). Semmit nem reagáltam. Majd csak győzköd, végül mondja hogy én bántottam meg őt? Öhm, oké? Menjek beszéljük meg... Ott vagyok időben, ismét részeg és be van állva. Rohadt ijesztő volt ezt látni. Ott is hagytam, egy szót se lehetett vele beszélni. 3 napra felhív hogy bocsánatot kérjen, és hogy nem fog ilyeneket csinálni ha vele vagyok (összeköltözésnél tartanánk csak így...).


Úgy gondolom hogy időpazarlás ez az egész. Viszont látom, gondolnám hogy van valami ami nyomassza, azért ilyen. Sírva kért hogy kezdjük újra. Nem adtam választ, engem is nagyon felzaklatott ez az egész.


Sejtem mik lesznek a válaszok, de érdekelne hogy milyen csodatörténetek születtek esetleg hasonló helyzetekből.


ma 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarsz olvasni, hogy valakinek a párja letette a piát, drogot? Oké, de honnan tudod, hogy meddig, vagy az a személy? Egész életükben a függőknek meg kell birkózni azzal, hogy ismét ne nyúljanak hozzá és a fele részük újból hozzányúl. Rehabre nem viheted el, ő neki kell eldönteni és kitartani egész életében. Vállalod, vagy kibírod, hogy iszákos, kábítószeres és bármikor leüt, meglop? Csináld, de gyereked ne legyen tőle, csak te szenvedj vele! Van mit. (:
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom én is nagyon jól hogy mit akarok, ezt folytatni biztosan nem. Bármi ilyen után rohadt nehéz nem azon agyalni hogy hol van, mit csinál épp.

1 év oké, de totál eltérő munkarendünk van, sokat nem tudunk találkozni, így nem is tudom mi zajlik felé pontosan. De a megérzések nem hazudnak

ma 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt csoda nem fog történni, maximum te fogod tönkre tenni a saját életedet.Kérdés,miért vagy önmagad ellensége?Neked ez miért jó?...
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!