Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ki mit tenne, ha kiderülne a párjáról, hogy egy nagyobb tartozása van?

Figyelt kérdés

Eddig is kisegítettem a páromat, ha bajban volt, másfél év óta tart a kapcsolatunk, s eddig kb 7-800.000 forinttal segítettem ki.


Ma kiderült, hogy kb 2 éve felvett egy 10 milliós hitelt, amit azóta nem tudott törleszteni. Erről a szülei lettek először értesítve. Nyilván ment a kiakadás. Nyilván amikor 80-100.000 forintról volt szó, akkor szó nélk7l segítettem. Lemondtam az adott havi szórakozásaimról, utazásról, stb de legalább a barátomnak jó legyen.


Viszont ekkora összeget nyilván nem tudok törleszteni, s nem is akarnék ha lenne rá pénzem. Ma elkezdett sírni, rágyújtott, amit soha nem szokott.

Szegény srácnak amúgy sincs egy jó családi háttere, mikor kilakoltatták, abban is én segíttem. Sokáig próbáltam ezeknek a tartozásoknak a gondolatait elhesegetni, de előjönnek. Emiatt nem is tudunk komolyabban tervezni a jövőre nézve.


Mit érdemes tennem.


F/31, párom F/26



ma 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne adj neki kölcsön,hagyd a sorsára mert különben téged is le fog rántani a mélybe.
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha segítesz neki anyagilag,elveszed tőle a tanulás lehetőségét. Meg kell tanulnia hogy addig nyújtózkodjon,amíg a takarója ér. Hagynod kell ,hogy ő fizessen vissza minden fillért,hogy ne essen legközelebb újabb csapdába. Nagyon nagy hiba volt kifizetni helyette egy fillért is.
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, volt egy ilyen ember, akivel friss kapcsolat szintjén voltam. Kifizettem a telefonos tartozását,mert már egyirányúsítva volt a száma.Kifizettem két hónapi albérleti tartozását, vettem neki bérletet is. De amikor ezek után még konkrétan előjött egy olyan kéréssel, hogy egy férfi felé is tartozik 300 ezerrel,akkor nemet mondtam és szakítottam is. Ráadásul valami sötét dolog lehetett, mert nem akarta elmondani mire kellett ez a pénz.

Sírt, cirkuszolt, de nem érdekelt. Aztán egy bő évvel utána megtudtam, hogy másnak is csinált adósságot,amit szintén a másik férfi fizetett ki részben.


Ha a magad érdekét nézed, akkor a nyugalmad érdekében szakítasz és minden kapcsolatot felszámolsz. Nagyon nagy bajba sodorhatod magadat, mert ki tudja még mi derül ki !

ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az egészben, hogy piszok szerelmes vagyok belé, s nem tudnám csak emiatt elengedni a kezét. Valszeg ha börtönbe kerülne, ott is látogatnám.
ma 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, abszolút. Ezt Neked kell eldönteni, alapos átgondolás és átbeszélés után.

Nem vagy könnyű helyzetben. Férfi vagyok és nekem is férfi okozta a bajt.


# 3

ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális. Minek adsz neki pénzt? Arra vagy jó, hogy elszedje a pénzedet. Ha gyereked lenne, attól is elvenné. Szakíts vele.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Akkor látogasd....
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!