Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teregessem ki a "SZENNYESÉT"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teregessem ki a "SZENNYESÉT"?

Figyelt kérdés

A testvéremnek volt egy barátnője. Nagyon szerettük, beilleszkedett a családba. Viszonylag rövid idő alatt, nagyon gyorsan kimutatta a foga fehérjét. Először csak az tűnt fel hogy mindig ő akar lenni a középpontban, hogy nem segít semmiben. Hogy aludni és d.gni akar.


Fura volt hogy mindig úgy állította be hogy odavannak érte a pasik hogy vagy 50en futnak utána, és nem tudja lekoptatni őket.


Odáig fajult a dolog, hogy anyukámat kiosztotta, a családunkat lenézte. Itthonról tehát ki lett tiltva.


Én az egyik legjobb barátnője voltam, engem is átvágott. MINDENBEN! Azt hazudta fősulira jár, de érettségije sincs meg hasonlók.


Majd még furább volt amikor elkezdett flörtölni a pasimmal az orrom előtt!!

Sorra derültek ki róla a dolgok. Sok ismerősünk intett óva. Nem hallgattunk rájuk.


Aztán kiderült hogy kavar egy házas férfival. Testvérem alig akarta elhinni. 1,5 éve voltak együtt és elvileg imádták egymást.


Egy hete felmentem a lány facebookjára, és a törölt üzenetek közt vagy 30 levelet találtam. Mind a 30 levél, 30 különböző pasi akivel épp az aznapi szexet beszélik meg.

Azt hogy hozzon gumit. Hogy szex előtt kajáljanak. Hogy várja hogy faterja elhúzzon otthonról, ott találkoznak.

Egy másik sráccal DROGOT üzletelt, majd arról beszélgettek mikor d.gnak.(mindezt a közben miközben testvéremmel együtt volt vagy épp itt volt nálunk és tesóm dolgozott).


Nagyon durva beszélgetések. A tesóm ott akarta hagyni a lányt de folyton azzal fenyegetőzik hogy terhes. Szerintem már 10szer volt terhes. Persze a teszt nem mutatta ki. Meg öngyilkossággal is fenyegetőzik.


Nálam betelt a pohár és úgy gondoltam, hogy szólok a drága apukájának, hogy mi a helyzet a lányával. Mit szóltok hozz? Vagy mit tennétek jelen helyzetben?


2011. nov. 29. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az apjának ne, de a tesódnak mindenképp szólj.

Aki fenyegetőzik, az nem akar öngyilkos lenni, csak a szája jár.

Ha akarná, akkor szép csendben megtenné...

2011. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Problem? ***** válasza:
Szerintem a szülei is tudhatnak a dolgairól egyszerűen nem törődnek vele otthon és így akar bevágódni sajnos vannak ilyen emberek de ezeket messziről kerülni kell.
2011. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Testvérem tud mindenről. Közölte is a csajjal hogy vége. Erre a lány kimagyarázta hogy nem votl semmi stb. Én így embert még nem láttam hazudni. Szerencsére tesóm ezt nem hitte el neki. De a lány napi 8-10 sms-t küld hogy foggal körömmel fog harcolni érte stb.


Ideje leállítani.

2011. nov. 29. 13:43
 4/19 anonim ***** válasza:

Nivel kort nem írtál ezért nem tudok pontosan válaszolni.

Anennyiben 18 alatti, úgy szólhatsz apunak, de aból nagy durvulás lehet. Ha +18 akkor nem érdemes apukához menni. A legszánalmasabb dolog a terhességgel meg öngyilkossággal fenyegetőzni. Nekem volt egy ilyen haverom, otthagyta a lány ő meg öngyilkos akart lenni. Na mindegy nem írom le a sztorit mégegyszer. A lényeg, hogy nem merte megtenni.

Egy kis közhely:

Amelyik kutya ugat, az nem harap.

Tesódnak ajánlom, hogy szabaduljon meg minél hamarabb tőle. Egyébként tud az üzenetekről, beszélgetészekről? Dobja a csajt, szenvedjenek vele a szülei.

2011. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tesóm tud a beszélgetésekről. Dobta a csajt, de a csaj zaklatja még mindig, hogy megváltozik stb és hogy nem volt semmi.


A lány 20, és a szülei nincsenek otthon. Mamájával él.


A lány amúgy teljesen természetesnek tartja amit művel.

2011. nov. 29. 13:50
 6/19 anonim ***** válasza:

leveleket lementeni,dokumentalni,elhivni hozzatok,orra ele tenni es felszolitani,hogy felejtos,kulonben(!!!)rendorseg es feljelentes zaklatas miatt.

mindezt tanuk elott.

utana nem fog kaparni.

de mondom,csak ha tudod bizonyitani a dolgot(tanuk elott,irasban,"lattam"-"hallottam"nem jatszik)mindenki elott es ebben benne van az is,hogyha a kekekhez kell menni,akkor ott is be kell mutatni mindent.

2011. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűen dobjátok ki. Az üzeneteit olvasatlanul törölni.
2011. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

NYomd fel mindenkinél

Másold ki a leveleit vagy használ jó sok PrtScr-t

és nyomd fel keményen facebookra és küld el az összes ismerősének!Én ezt kérdés nélkül megtettem volna!És erről tudnia kell a tesódnak is!

Sok sikert a küldetéshez!

Üdv!

2011. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

küldesz privibe róla 1 képet?

vagy a fészes nevét.

2011. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jó kis tippek :D Egy gond van hogy az egyik levele valami kemény drogos téma, és nem akarok belekeveredni semmibe.


Ráadásul sok pasi akivel beszélt, mindnek barátnője van / volt, és nem akarom az ő lázongásukat hallgatni amikor meglátják azt hogy miről is beszélgettek a csajjal.....


És ha felhívnám és közölném vele hogy ki lesz teregetve a szennyes apucinak, ha nem nyugszik?

2011. nov. 29. 14:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!