Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha kiderülne h a párotok 2 hete sunyiba belépeget a közösségi oldalatokra és olvasgatja a leveleiteket?

Figyelt kérdés
Nem értettem,h miért furcsa velem a párom...és össze is vesztem vele ezen...támadás képp hozzám vágta h olvasott mden beszélgetésemet és azért volt ilyen velem...oké voltak furcsa beszélgetések,de ha annyira titkolni akartam vna töröltem vna,de nem titkoltam,mert bármikor beléptem az ő gépéről,megcsalni meg soha nem is csaltam v csalnám meg...most kibékültünk,de mind a kettőnk részéről megingott a bizalom...
2011. nov. 27. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert nem vagyok fent egy ilyen oldalon sem.
2011. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már én is töröltem magamat!! :)
2011. nov. 27. 13:07
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
kezdhetnéd azzal kérdező hogy nem kéne furcsa beszélgetéseket folytatnod...
2011. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha titkoltam vna törölhettem vna simán...számomra nem voltak furcsák,ő vette annak...mindig ha nála léptem be,nyugodtan hagytam h olvassa...
2011. nov. 27. 13:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát úgy láccik volt oka rá ha mégis voltak "furcsa" beszélgetések :P:P
2011. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre még mindig nem kaptam választ,h mit szólnátok ha a tieteket törné fel a párotok...csak a furcsa szón lovagoltok!!!
2011. nov. 27. 13:11
 7/17 anonim válasza:

hát valamit olvasott amin be rágott az tuti!:\

mert ha semmi "olyat " nem írtál volna ami őt nem zavarja kétlem h hisztit csapott volna!

szerintem üljetek le és nyugodtan beszéljétek meg! :)

2011. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

semmi. törje fel.

Ott van a nevem. Azt ennyi az össz infó, amit elő tudd halászni rólam. Szóval ő alapjáraton többet tud rólam, mint ahogy azt a profilom megmondja. :P

2011. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Semmit, mivel csak a barátnőimnek írok, és ott se róla, meg senki másról se. Amúgy se lenne oka féltékenykedni, mivel nincs rá oka, mindig is hűséges voltam, és az is maradok.


19/l

2011. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

az hogy mit tennék a következő:

1. nem folytatnák furcsa beszélgetéseket!

2.ha mégis, lenne annyi eszem hogy vagy megváltoztatom a jelszót vagy el se mondom a páromnak:D (mert ugye jelszó nélkül nem lehet belépni semmilyen közösségi oldalra se Lásd: Facebook,Mywip,iwiw )

2011. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!