Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetörtem a szívét és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörtem a szívét és nem tudom, hogy hozhatnám végre helyre a dolgokat. Valaki.!?

Figyelt kérdés

Hahó!


Az a gondom, hogy a párommal 11 hónapja vagyunk együtt és a szerelmem iránta 2-3 hétbe telt, hogy kialakuljon, míg neki ismerkedésünk után 1 hónappal (a kapcsolatunk kezdetekor) már megvolt. Viszont mondtam neki, hogy nehezen fogom elfelejteni a régi szerelmemet, ezért féltem belemenni, de ő egyre csak hajtogatta, hogy el fogom feledni. Hát rendben... Bele is szerettem, na de a másik srác a legjobb barátom lett, ami a párom csőrét eléggé bökte...

A párommal való együttlét hónapját fogom írni:

2 hónapnál a másik srác ittaludt, mert dolga volt a k'özelben és 200 km-re lakik innen (nem, nem volt semmi, mert ismétlem, szeretem a barátomat, ráadásul a srác másik szobában aludt)

4 hónapnál taltam a sráccal

6 hónapnál átutaztam az ő lakhelyére

8 hónapnál durva dolog történt... A sráccal azt álmodtam, hogy csókolóztunk és hogy jó volt (anno am sosem smároltam a fiúval), amit a barátom elolvasott az én fb-omon elolvasva

10 hónapnál pedig ígéretemet megszegve taltam megint a sráccal, mert megbüntették az ellenőrök és mástól nem tudott a közelben segítséget kérni...

A barátom érthető módon lelkilek kikészült, kiszeretett belőlem és már-már szakítani akart velem egy nagyobb vita után, amit nem engedtem... Mert neten akart véget vetni a kapcsolatnak. ÉN zokogtam, ő sírt. Végül nagy nehezen megállapodtunk, hogy másnap átmegyek és mindent megbeszélünk. Így is lett, ott is aludtam és jelenleg minden rendben van, attól eltekintve, hogy a kapcsolatunk majdnem-végénél azt mondta, hogy kiszeretett belőlem, már csak szeret, nem bír nélkülem élni, de közbe más csajt is ki akar próbálni szexuális téren, arra hivatkozva, hogy "honnan tudod, hogy ő a tökéletes, ha még mással nem voltál?" jogos kérdés, de felesleges mással lenni. Szerintem. Én tényleg, rájöttem, hogy totál ostoba voltam és SOSEM küzdöttem még egy fiúért ennyire, mint most a szerelmemért, érte. Azt akarom, hogy újra belém szeressen. Szerencsére már javulgat a helyzet és nevetünk sokat, marháskodunk, megyünk ide-oda, mint régen és egyre többször mondja, hogy szeret meg hogy hiányzom neki, olyan, kedves, lágy, szerelmes hangon, akárcsak annak idején. Szerintem meg fog minden javulni, de mindenképp várok kommenteket, hogy szerintetek mit tehetek a szerelme ismételt elnyeréséért és hogy mit kommentálnátok ehhez az egész kapcsolathoz.


Előre is köszi! :)


U.i.: Nem, nem fogunk szakítani! :) És nem, nincs lelke arra, hogy megcsaljon. Ő mondta.


2011. nov. 22. 22:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Először aludt itt, majd hónapokkal később álmodtam azt, amit. Tudom, nem kifogás, nem is annak szántam.

Ne aggódj, azzal, hogy azt mondta, hogy vége, olyan pofont kaptam az élettől, hogy helyre rázódott az agyam, nem is kicsit. Többet nem teszek ilyet, mert igazán megadott nekem mindent, amire egy lány csak vágyhatott szerelem terén. Én pedig hülye voltam. Ő is látja, hogy rájöttem a hibáimra és még épp időben volt minden. Később már ez megoldhatatlanná vált volna. Téged is megkérdezlek akkor: mit tegyek?

2011. nov. 22. 23:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát azt hogy továbbra is add magad. Bizonyítsd be neki hogy csak ő létezik a számodra. A másik gyereket mindenképpen felejtsd el, töröld mindenhonnan, meg egyebek. Ne is találkozzatok,beszélgessetek. Számodra létezzen egy pasi az pedig legyen a barátod. Hát ennyi gondolom nem mondtam újat. Amúgy attól eltekintve hogy mit csináltál így az jön le rólad hogy nagyon megbántad és nem csinálnál még 1X ilyet szal szerintem nem lesz gáz. További sok sikert a kapcsolathoz illetve javulást.


20/F

2011. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem mondtál újat, de te is tápláltad azt a gondolatomat, hogy igen is, meg lehet oldani teljesen ezt a helyzetet. :) A sráccal nem talok, nem beszélek, ő viszont próbál engem elérni, de nem foglalkozok vele. A barátomat szeretem és kész. Köszi, hogy ezt kívánod, remélem, minden okés lesz és majd tudatom mint veled, mint pedig mindenki mással, a kommentelőkkel. :)))
2011. nov. 23. 00:03
 14/15 Lifeishard ***** válasza:
Jó volt olvasni, hogy nem reagálsz a másik tag próbálkozásaira. Tudod, a "tiszta" férfi-női barátság a fehér hollónál is ritkább. Szerintem nagyon jó úton haladtok, a bizalom is előbb-utóbb helyreáll, de tényleg fontos, h ne találkozz az arccal, még véletlenül sem. Lehet, hogy már nem kísértés (bár 3,5 év azért nem kevés idő), de a párod valószínűleg nem így gondolná. Minden jót Nektek!
2011. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)

Köszi, igen, én is most már ezt gondolom, hogy nagyon ritka... Általában az egyik fél mindig többet akar. Nem találkozok vele többet, egyáltalán, nem is érdekel.

Hosszú volt az a sok év és tényleg bele voltam bolondulva, de már egy ideje nem. A párom is kezdi lassan megérteni, hogy nincs így és teljesen elfogadja.


Köszönjük szépen! :)

2011. nov. 24. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!