Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetörtem a szívét és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörtem a szívét és nem tudom, hogy hozhatnám végre helyre a dolgokat. Valaki.!?

Figyelt kérdés

Hahó!


Az a gondom, hogy a párommal 11 hónapja vagyunk együtt és a szerelmem iránta 2-3 hétbe telt, hogy kialakuljon, míg neki ismerkedésünk után 1 hónappal (a kapcsolatunk kezdetekor) már megvolt. Viszont mondtam neki, hogy nehezen fogom elfelejteni a régi szerelmemet, ezért féltem belemenni, de ő egyre csak hajtogatta, hogy el fogom feledni. Hát rendben... Bele is szerettem, na de a másik srác a legjobb barátom lett, ami a párom csőrét eléggé bökte...

A párommal való együttlét hónapját fogom írni:

2 hónapnál a másik srác ittaludt, mert dolga volt a k'özelben és 200 km-re lakik innen (nem, nem volt semmi, mert ismétlem, szeretem a barátomat, ráadásul a srác másik szobában aludt)

4 hónapnál taltam a sráccal

6 hónapnál átutaztam az ő lakhelyére

8 hónapnál durva dolog történt... A sráccal azt álmodtam, hogy csókolóztunk és hogy jó volt (anno am sosem smároltam a fiúval), amit a barátom elolvasott az én fb-omon elolvasva

10 hónapnál pedig ígéretemet megszegve taltam megint a sráccal, mert megbüntették az ellenőrök és mástól nem tudott a közelben segítséget kérni...

A barátom érthető módon lelkilek kikészült, kiszeretett belőlem és már-már szakítani akart velem egy nagyobb vita után, amit nem engedtem... Mert neten akart véget vetni a kapcsolatnak. ÉN zokogtam, ő sírt. Végül nagy nehezen megállapodtunk, hogy másnap átmegyek és mindent megbeszélünk. Így is lett, ott is aludtam és jelenleg minden rendben van, attól eltekintve, hogy a kapcsolatunk majdnem-végénél azt mondta, hogy kiszeretett belőlem, már csak szeret, nem bír nélkülem élni, de közbe más csajt is ki akar próbálni szexuális téren, arra hivatkozva, hogy "honnan tudod, hogy ő a tökéletes, ha még mással nem voltál?" jogos kérdés, de felesleges mással lenni. Szerintem. Én tényleg, rájöttem, hogy totál ostoba voltam és SOSEM küzdöttem még egy fiúért ennyire, mint most a szerelmemért, érte. Azt akarom, hogy újra belém szeressen. Szerencsére már javulgat a helyzet és nevetünk sokat, marháskodunk, megyünk ide-oda, mint régen és egyre többször mondja, hogy szeret meg hogy hiányzom neki, olyan, kedves, lágy, szerelmes hangon, akárcsak annak idején. Szerintem meg fog minden javulni, de mindenképp várok kommenteket, hogy szerintetek mit tehetek a szerelme ismételt elnyeréséért és hogy mit kommentálnátok ehhez az egész kapcsolathoz.


Előre is köszi! :)


U.i.: Nem, nem fogunk szakítani! :) És nem, nincs lelke arra, hogy megcsaljon. Ő mondta.


2011. nov. 22. 22:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még valami. Én 18/L, párom 17/F.
2011. nov. 22. 22:30
 2/15 anonim ***** válasza:

hát sok mindent most nem tudsz tenni... füled farkad behúzod és jó kis lány leszel... valamint rengeteget beszélgettek, hogy újra megtalálja azt a plusz dolgot amiért anno beléd szeretett... légy türelmes... kezdetnek nagyon jó hogy felismerted, hibáztál...

Sok sikert :) remélem újra beléd szeret majd

2011. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza. Most már ne féltékenykedjen, a bunkóságáról nem is beszélve.
2011. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, már azon meglepődtem, hogy visszafogadott. Az ilyen fiú barátságból - ami láthatólag több is volt, csak nem léptél - az szokott jönni, hogy beleszeretsz a másik srácba. Érthető, hogy a párod kiakadt ezen.


Hogy mit tehetsz, hogy ismét szeressen úgy mint régen? Nos, nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán lehetséges.

Tudod ez hasonló dolog mint a megcsalás. Megbocsátod, oké, de soha többé nem lesz olyan a kapcsolat mint régen.

Talán az idő múlása az ami segíthet. De jól jegyezd meg, olyan legyél mint régen. Mielőtt megismerted a másik srácot. Nehogy beállj papucs üzemmódba és szeretgeted agyba főbe a párod, hogy jobban szeressen, mert csak a visszájára sül el. Legyél olyan mint régen, olyan akibe beleszeretett a srác. A többit az idő vasfoga elintézi.


21F

2011. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ragasztó?
2011. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
úgy van ragaszd össze.
2011. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Egy jó nagy pofont megérdemelnél. Én leszarom hogy a gyereknek milyen kifogása van de ha a barátnőm képes vele találkozni, sőt még hogy nála is aludjon az már felháborító. Még is hogy képzelted ezt hogy megengeded neki hogy nálad aludjon miközben barátod van. Remélem majd kidob mert nem érdemelsz mást.


20/F

2011. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jaj de h*lyék a nők!

Sokadszorra is de le kell írnom ismét: H*LYÉK VAGYTOK MIND!

Ezt elb*sztad. Így kell tönkretenni valakit. grat

2011. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az első kommentelönek köszi, így teszek, ezért is kezd megoldódni a helyzet. És én is remélem, hogy ismét belém szeret. :)


A második kommentelőnek a választ köszönöm, valahol igaza van, hogy féltékeny, mert eléggé mocsokság volt tőlem.


A harmadik kommentelőnek is ezer hála, pont ugyanígy érzem és gondolom én is a dolgokat. Kicsi az esélye annak, hogy minden okés legyen, de nyugi, nem papucskodok, csupán a régi önmagamat adom. (A másik srácba am 3 és fél évig szerelmes voltam...) A barátom azt mondta, hogy jó úton haladok szerinte, mert rég hiányoztam ennyire neki meg minden. :> Örültem annak, hogy én is megkértem, változzon pár dologban, hogy ölelgessen és puszilgassa az arcomat kérés nélkül, mint annak idején és most már reflexszerűen jön neki. :))) Magához ránt és agyon ölel. :] Én már nem beszélek a másik sráccal, ebben változtattam, meg abban, hogy az idegességemet próbálom kontrollálni (eltanult dolog amúgy, részletezni nem szeretném...) Szóval, köszönöm a válaszod. :)


A negyedik kommentelőnek azt mondom, hogy pont ezen ökörködtünk ma, majd átment érzelmes beszélgetésbe. Én mondtam, hogy összeragasztom a szívét technok

ollal, aztán hogy majd keresek pillanatragasztót is. :3


Az ötödik kommentelőnek is köszi. :)


A hatodik-hetediknek meg kössz a lélektörést. :) Csak hogy tudjátok, nem sžándékosan tettem és úgy látszik, empátia nuku... Legalábbis én ezt így látom. Nem fog kidobni, mert szeret. Igen, mocsok dolog volt tőlem, de se nem aludtam a sráccal, se nem szájrapuszi meg még sorolhatnám. Holt másik szobában voltam, tesómmal aludtam. :) Kifogást nem keresek, a ti hozzászólásotokat is megértem. Gerinctelenség volt... De én legalább nem kívánom másnak, hogy rakják ki, hanem bíztatom...

2011. nov. 22. 23:17
 10/15 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok

Bocs de nem vágom azt hogy lehet nem szándékosan azt a palit áthívni éjszakára ott aludni akivel olyanokat álmodsz hogy smároltok meg stb. Ezt elmagyarázhatnád nekem:D Amúgy meg nem az volt a célom hogy lelki összetörést szenvedj hanem az hogy néha egy nagyobb leugatás hatásosabb mint egy jóvan semmi baj legközelebb ne tégy iylet. Szal vágod:) Amúgy nem tom nem ismerem a gyereket de egy ismerösőm is hasonló szituban van és hát nem kívánom senkinek azt. Szal tom mit érezhet most a barátod. Sokszor maradandó sérülést okoz ez pl értem arra hogy egy csalódás után a szenvedő alany szerepet cserél és immár ő fog csalódást okozni másoknak. Na de visszatérve a témára most gondolj bele hogy mit érezhetett a barátod mikor megtudta hogy az a gyerek akit legjobban utál az éppen nálad alszik, mindegy hogy nem veled meg semmi de maga a tudat is teljesen kikészíti az embert. Szal legközelebb gondolkozz mielőtt felelőtlen döntéseket hozol.


20/F

2011. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!