Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetörtem, nem bírom tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörtem, nem bírom tovább, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom már 1 éve szakított velem, nem tudom , hogy Ő most mit érez irántam, de nekem ő volt az az ember, akire mindig is vágytam, imádom őt, már fizikalig fáj, úgy szeretem. Állandóan csak bőgök, és ordítok, lázas vagyok, a testem remeg, a szívem majd széthasad, és minden érintésért sorvadnék. Nincs szó, amivel ki tudnám fejezni, mit érzek. De nem értem, miért hiányzik egyre jobban, fokozatosan növekszik a fájdalom, és tényleg mindig rágondolok. Bárcsak túlzás lenne, amit ide leírtam! Sajnos nem, de úgyérzem meghalok. Mit tegyek?
2011. jún. 4. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán magadat lovagolod bele egyre jobban a dologba, ahelyett, hogy új kapcsolatot keresnél. Tenni is lehet azért, hogy hamarabb felejtsünk. A legrosszabb, amit te csinálsz, az önsajnálat.
2011. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

" Miért várod, hogy süssön rád a Nap

Hisz árnyékban ülsz, egy nagy fa alatt "

" Miért nem gondolkodtál előtte

Hátra álltál, s nem előre "

Nézz körbe, állj fel, ébredj, éld az Életed


" Mozdulj, csináld, ne sírj, mert végig nézheted

Hogy válik minden semmivé

Hogy lesz a mostból örökké

Előre

Előre

Előre

Előre "

F/24

2011. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon nehéz ügy... én pszichologussal gyógyultam ki hasonló helyzetből... na meg barátokkal :)
2011. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2011. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tedd be a 28 weeka later c. számot, gondolkozz, és szarj le mindent, és vágódj be néhány kemény gettós csávónál(ne cigánynál).

Ez megtanít élni.

2011. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is hasonló dolgot élek most meg,de én már túl vagyok a kritikus időszakon.Most nyáron új kapcsolatot szeretnék,de inkább nem bizakodom,mert mindig akkor jön a nagy láv,amikor nem várok rá és akkor pofán vág a szerelem :D

Te is tegyél így,kedves Kérdező!Próbálj eljárni társaságba,ismerkedni.Te se feltétlenül azonnal várd a szerelmet,jön az majd,amikor nem is gondolnád.De biztos jönni fog,csak felejtsd el a volt kedvesed.Mert megérzik a fiúk,ha szomorú és depressziós vagy és félnek majd feléd közeledni vagy elijeszted őket magadtól.Gondolj arra,hogy a volt barátod már csak a MÚLT.Neked pedig a jelenben kell élned.Kiút pedig ebből a helyzetből is van,csak meg kell tenni az első lépést,ami tudom elég nehéz.Szépítgesd magad,járj el vásárolni,tegyél magadért,szórakozz.Szingli vagy,ami nem feltétlenül rossz,most azt tehetsz,amit akarsz,minden kötöttség nélkül,sőt kipróbálhatsz új dolgokat is.Ne gondolj arra,hogy milyen rossz neked,mert csak rosszabb lesz.Nekem sem jó most pl turbékoló párocskákat látni,de a pozitív oldalát nézem a dolognak,hogy most én legalább azt tehetek,amit csak szeretnék,nem kell mindig mások véleményére hagyatkoznom.Az élet hol elvesz,hol ad.Most tőled pont elvett,de ha bízol abban,hogy minden sikerül és szép lesz minden napod,akkor kapsz te még olyan pasit hogy ajajj XD

Ne feledd:Ne fuss azután a busz után,ami már rég elhajtott,várj egy másikat és élvezd az életed!;)

2011. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez a srác dobott téged,nem kellettél neki,és lássuk be,azóta sem kellesz.Ez egész pontosan azt jelenti,hogy nem ő volt az igazi,és ezt muszáj elfogadnod.Fiatal vagy,kezdj el ismerkedni,hogy idővel megtaláld életed szerelmét,mert ő biztosan nem az.Nem érdemes miatta sírnod,de szerintem már lassan te is belátod,hogy ez sehova nem vezet.Vedd sorba a rossz tulajdonságait, az idegesítő szokásait, és örülj,hogy nem kell többet azokat elviselned, és megvan az esélyed hogy olyannal lehess,aki ennél sokkal jobb.

21/L

Amúgy mennyi ideig jártatok?

2011. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
majdnem 1, 5 évig
2011. jún. 4. 12:05
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak kicsit nehéz elfelejteni, mert majdnem a szomszédban lakik.
2011. jún. 4. 12:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerencsére még nem éltem át hasonlót, de ezen gyorsan túl kell tenned magad. Volt egy barátnőm, aki ugyanígy járt, mint Te, és az ő tapasztalatai alapján tudom ezt mondani.

Így csak a saját életedet teszed tönkre. Meg kell próbálni túllépni rajta, úgy felfogni a dolgot, hogy ennek is meg volt az oka. És ha nem működött a dolog, akkor az azért volt, mert nem vagytok egymáshoz valók. És így esélyt kaptál arra, hogy megtaláld az igazit.

És ha Te úgyérzed, hogy ő volt az igazi, akkor biztos vagyok benne, hogy az élet még egymás mellé sodor titeket. Minden okkal történik, csak esetleg még nem látjuk ezt az okot, csak később derül rá fény.

Úgyhogy ha magadtól nem tudsz újra lábra állni, akkor kérj segítséget barátoktól, pszichológustól. De ennek így nem lesz jó vége, mert rá fog menni az egészséged. És annyit nem ér egy fiú sem, hogy egy életen át emészd magad miatta. Még ez a fiú sem, főleg akkor, ha ilyen rútul bánt veled.

És, hogy mit tegyél? Menj minél többet szórakozni a barátnőiddel, és ismerkedj. Foglald el magad, ne legyen egy szabad perced sem, amikor gondolkodni tudnál a múlton. Azon úgysem tudsz változtatni, nincs más dolgunk, mint elfogadni, és a jövőnket építeni. Mert azt még befolyásolhatod.

Fel a fejjel, és remélem sikerül túltenned magad rajta. :)

(Ha még bármiben tudok segíteni, nyugodtan, szívesen meghallgatlak :))

2011. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!