Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetörtem, nem bírom tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörtem, nem bírom tovább, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom már 1 éve szakított velem, nem tudom , hogy Ő most mit érez irántam, de nekem ő volt az az ember, akire mindig is vágytam, imádom őt, már fizikalig fáj, úgy szeretem. Állandóan csak bőgök, és ordítok, lázas vagyok, a testem remeg, a szívem majd széthasad, és minden érintésért sorvadnék. Nincs szó, amivel ki tudnám fejezni, mit érzek. De nem értem, miért hiányzik egyre jobban, fokozatosan növekszik a fájdalom, és tényleg mindig rágondolok. Bárcsak túlzás lenne, amit ide leírtam! Sajnos nem, de úgyérzem meghalok. Mit tegyek?
2011. jún. 4. 10:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon rendes vagy! :)

Hát igazából sok kérdésem lenne, de a legfőbb az az: hogy hogyan tudnám visszakapni őt? Meg sem beszéltük a szakítást, mert mindketten szerintem kicsit félünk a másiktól. Iszonyatosan zavarba jön Ő, ha meglát, és én is.Azt érzem, hogy nekünk még lesz dolgunk egymással, de eddig vártam, hátha ő megkeres, most viszont már látom, hogy ha bármit is akarok tenni, akkor nekem kell lépnem.

Egyébként azt mondta hogy tökéletes voltam neki, de nem tudunk sokat együtt lenni, és már nem érzi azt, amit az elején. (ez egy elég nehéz tényező volt, az okot nem írom le) Kiszeretett belőlem, de valójában még szeretett, mondta is, csak a szerelmet nem érezte. Azt viszont érzem, hogy van még köztünk valami, csak már sokat veszekedtünk a végén, és nem tudtuk megoldani a problémákat.

Én viszont mindent átgondoltam, mérlegeltem a helyzetet, és úgy érzem, hogy vissza AKAROM őt kapni. Esetleg tudnál tippeket adni, mit tegyek?

2011. jún. 4. 12:22
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy érdemes lenne egyszer leülni, és megbeszélni ezt az egészet. Mert, ha tökéletes voltál neki, akkor nem értem mi lehet a probléma. Lehet, hogy csak tisztáznia kell (vagy kellett) magában néhány dolgot.

Ha ez Neked nem esne még rosszabbul (úgy értem utána nem romlana az állapotod), akkor érdemes lenne leülnötök, és megbeszélni, hogy miért volt az a szakírás, és, hogy Ő mit érez irántad. Lehet, hogy Ő is ezt érzi, csak fél.

De nem akarlak nagyon bíztatni, mert lehet, hogy nincs a viselkedése mögött semmi efféle magyarázat. Ezért lenne jó tisztázni. Ha van hozzá elég erőd, szerintem megér egy próbát.

És akkor ha azt mondja, hogy hasonlók az érzései, akkor happy end, és ha meg már nem gondol rád úgy, mint régen, akkor meg talán könnyebb lesz elfelejteni, és megérteni, hogy tovább kell lépned.

Az emberek sokszor inkább megpróbálják magukban lerendezni a dolgokat, mert remélik, hogy úgy jobb lesz. De mint ahogy az a Te esetedben is látszik, ez nem mindig célravezető. Én a helyedben megbeszélném vele a dolgokat.

(Egyébként azt hogy érted, hogy mindketten féltek a másiktól?)

2011. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a válaszod!

Egyébként azt csak úgy értettem, hogy eléggé összevesztünk, mikor szakítottunk, és mély sebeket ejtettünk a másikban. Illetve nem beszéltük meg rendesen, telejsen lezáratlan maradt a dolog, és ebből adódik a dolog. :S

2011. jún. 4. 13:09
 14/15 anonim ***** válasza:

Értem.

Remélem sikerül megoldani ezt a helyzetet, és tisztázni a dolgokat. :)

2011. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 4. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!