Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Direkt provokál a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt provokál a barátom? Nem szeret, azért nem figyel rám?

Figyelt kérdés

Múlt héten amikor sétáltunk, megálltunk egy üzletben körülnézni, láttam egy szép táskát mondtam neki ,hogy nagyon örülnék ennek súgalva ,hogy vegye meg nekem.

Erre egyik nap beállít egy táskával de az nem az a táska volt amit mutattam neki, ez valami olcsóbb típusu volt.


Lenne pénze megvenni azt a táskát amit mutattam neki mert elég jól keres ő és az apjának is van egy jól menő

vállalkozása.

Direkt nem azt a táskát vette meg amit mutattam neki?

Ezzel akarja azt súgalni ,hogy nem fontos az ,hogy figyeljen rám?


17/L


2011. nov. 20. 09:51
 131/141 anonim ***** válasza:
És akkor azt még hozzá tenném hogy 3 ÉV után...:D :D Eddig tartott megfogalmazni a gondolataidat?! :D
2014. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/141 anonim ***** válasza:

#131


Szerintem 3 év után is jogom van hozzá szólni egy kérdéshez és nem eddig tartott megfogalmazni a gondolataimat, hanem csak most találtam rá a kérdésre.

2014. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/141 anonim ***** válasza:

Az a különbség, hogy nem a kérdéshez szóltál hozzá, hanem a kommentelőket (köztünk engem is) fikázol.


Ha a kérdéshez szólsz hozzá, akkor arra válaszolsz ;)

2014. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/141 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon te sem a kérdéshez szóltál hozzá, hanem a kérdezőt fikáztad, valamint ha egy kommentelő dicsérhet egy másik kommentelőt, akkor kritizálhat is.
2014. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/141 anonim ***** válasza:
A legelső kommentem a kérdezőnek szólt csókolom ;) Csak ahogy nekem válaszolnak, én is úgy válaszolok vissza ;)
2014. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/141 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek szólt de nem a kérdésre válaszoltál, hanem a kérdezőt fikáztad és magadat fényezted, hogy te mennyivel jobb ember vagy.
2014. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/141 anonim ***** válasza:
Most már megkérdezem...Te ki a fszm vagy, hogy itt pattogsz egy 3 éves kérdésen?! Pláne h ennyire véded?! Csak nem a kérdező vagy új nick-el? :D
2014. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/141 anonim ***** válasza:

Nem rémlik, hogy védtem volna bárkit is, csak szóvá tettem, hogy amit te csináltál az még a kérdésnél is szánalmasabb.


Te pattogsz, aki nem benyal neked hanem kritikát fogalmaz meg veled szemben, azzal alpári, közönséges stílusban kommunikálsz.

2014. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/141 anonim ***** válasza:
Nem szokásom pattogni, hideg vérmérsékletű vagyok, csak röhögök az ilyen embereken mint te meg a kérdező. Csak őszintén szólva kamilláztam h betámad egy nethuszár egy 3 éves kommentemért :D Szerintem ez szánalmasságban überli a kérdezőt és a régi kommentjeimet is :D
2014. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/141 anonim ***** válasza:
Nyilván a "betámadás" szánalmas, 3 éves kommentekért, de ha azért írtam volna, hogy le zöld pacsiztam a kommentjeidet és, hogy többet érsz másoknál, akkor az nem lenne szánalmas.
2014. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!