Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Direkt provokál a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt provokál a barátom? Nem szeret, azért nem figyel rám?

Figyelt kérdés

Múlt héten amikor sétáltunk, megálltunk egy üzletben körülnézni, láttam egy szép táskát mondtam neki ,hogy nagyon örülnék ennek súgalva ,hogy vegye meg nekem.

Erre egyik nap beállít egy táskával de az nem az a táska volt amit mutattam neki, ez valami olcsóbb típusu volt.


Lenne pénze megvenni azt a táskát amit mutattam neki mert elég jól keres ő és az apjának is van egy jól menő

vállalkozása.

Direkt nem azt a táskát vette meg amit mutattam neki?

Ezzel akarja azt súgalni ,hogy nem fontos az ,hogy figyeljen rám?


17/L


2011. nov. 20. 09:51
 111/141 anonim ***** válasza:
LEGUNDORÍTOBB PÁROS VAGYTOK A VILÁGON:D UTÁLOM AZ ILYEN EMBEREKET MINT TI:D CSAK MEGDUG SZIVEM:) jobb ha minél hamarabb rájössz:)
2011. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/141 A kérdező kommentje:
Nem csak megdug, sokat romantikázunk. :)
2011. nov. 21. 21:49
 113/141 A kérdező kommentje:

"egyre jobban biztos vagyok benne hogy FAKE az egész"


Ha ez megnyugtat, hidd azt ,hogy FAKE. :)


Puszi!

2011. nov. 21. 21:54
 114/141 anonim ***** válasza:
17 évesen a barbifiúd töcskölget?
2011. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/141 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fake a kérdés.

nem értem mi a jó abban ha az embereket ilyen baromságokkal provokálják?

És a 21 éves hölgy tényleg többet ér a kérdezőnél!!!Már csak azért is mert remélhetőleg tapasztaltabb és még főzni is tud (remélem) :)

Most gondoljatok bele...Mire jó egy 17 éves lány a azon kívül hogy csak a lábát tudja széttenni és semmi több!!!

És ha még sem fake a kérdés akkor szerintem szánni való a kiscsaj!Mármint Én nem fogok vele foglalkozni ,mert burokban nevelik fel és később ezért tényleg jól megfogja büntetni az élet és majd rá fog jönni hogy mégis csak milyen szánalmas pórba fingó élete van.

2011. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/141 anonim ***** válasza:

# 119/119 Időpont ma 11:50


köszönöm :) igen, tudok főzni :) és azért van tapasztalatom is :)


Am egyet értek veled. Majd akkor legyen ekkora "melle" ha Ő keresi meg azt a pénzt amiből megveszi a 55.000-es tasiját...ne arra legyen büszke hogy apuci hátulról tolja pénzzel...

Mit fogsz csinálni akkor ha apuci már nem lesz? Én tudom: Bizony!!! Dolgozni fogsz!!! és majd rájössz hogy az az 55.000 majd épp hogy fedi a rezsidet vagy a havi kajádat...Tudod vannak olyan emberek akik ennyiből élnek havonta, és nem csak a rezsire megy el ennyi vagy a kajára hanem mindkettőre egyszerre...ennyiből kell megélniük, te meg kiakadsz mert a pasid nem vesz neked ennyiért tatyit...Őszintén remélem (és most lehet bunkó vagyok, nem érdekel), hogy ha a saját életet kell majd élned, ne legyen több kereseted havonta mint a minimálbér és abból kelljen megélned! Hátha megtanulod a pénz értékét és a fontossági sorrendet!


L21

2011. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/141 anonim ***** válasza:

# 57/116


szégyelni. azt a jólétet úgy csalta össze!

2011. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/141 anonim ***** válasza:
52%
Most mit irigykedtek? Az is szanalmas szamomra, aki itt veri a nyalat, jaj, nekem meg kell dolgoznom mindenert, szoval jobb ember vagyok. A gazdagsag nem bun, a szegenyseg nem ereny. Az irigyseg viszont beletartozik a het fo bunbe, ha jol tudom.
2011. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/141 anonim ***** válasza:
100%

"A gazdagsag nem bun, a szegenyseg nem ereny. Az irigyseg viszont beletartozik a het fo bunbe, ha jol tudom."


Amíg nem másoktól veszi el, nem is bűn.

2011. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/141 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont
2011. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!