Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyukám,...

Miért nem engedi anyukám, hogy a barátom nálunk aludjon?

Figyelt kérdés
Ő azt mondta hogy szerinte nem ezzel kell kezdeni egy kapcsolatot,előbb ismerjem meg. Én már nagyon jól ismerem,őt még csak két hete vagyunk együtt de már majdnem egy éve ismerem,és imádom őt. Erre azt modnta,hogy de ő még nem. Tudja,hogy nme vagyok szűz,akkor meg mitől tart? Meg amúgy sem tudnánk,hol szexelni,mivel az én szobámban egyszemélyes ágy van,tehát a nappaliban aludnánk,és onnan nyílik anyumék szobája. theát,ha karnánk se tudnánk. és ez nekem oylan rosszul esik,hogy nem engedi meg. Más barátnőim meg 15 évesek és 23 éves barétjuk van,és mégis mindig együtt "alszanak". Na ők tényleg idézőjelesen alszanak! Akkor nekem miért nem eleht megengedni?Légyszives segítsetek:( 16/L és 19/F
2011. nov. 16. 18:50
1 2 3 4
 1/32 bánomisén ***** válasza:
84%
16 éves vagy és két hete vagytok együtt. Anyukádnak igaza van, nem kell, hogy nálatok aludjon a barátod.
2011. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Örülj, hogy normális anyukád van :)
2011. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nincs igaza. semmi rossz nincs abban ha ittalszik. meg én nem is msot gondoltam,hanem majd téli szünetben.
2011. nov. 16. 18:53
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem anyukád ezt szeretné megakadályozni, hogy ti is idézőjelesen aludjatok együtt.
2011. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
de mondom,hogy nem is tudnánk. lehetetlen lenne a nappaliban. kicsi lakásunk van
2011. nov. 16. 18:55
 6/32 anonim ***** válasza:
50%
...hát akkor ezért..
2011. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Igaza van az anyukádnak. Én sem szeretném,ha éjjel idegen lenne a lakásomban. Éjjel kimászkálna a WC-re,reggel itt mosdana,stb.

Két hét még nagyon kevés eldönteni,hogy milyen lesz a kapcsolat. Főleg nem ilyen fiatalkorban.

2011. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
de a abrátnőim mindig itt aludhatnak. ezt meg is mondtam neki,erre azt mondta hogy de ez más helyzet. más helyzet valóban, de ha tényleg az lenne abaja hogy kicsi ez a lakás akkor barátnőim se aludhatnának itt
2011. nov. 16. 18:57
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azért nem engedi anyukád, mert egy számára még ismeretlen fiú aludna a lakásotokban.
2011. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
39%
16 vagy, nekem érettségi után engedték, hogy nálam aludjon a barátom :D Pedig 17 évesen már nem voltam szűz.
2011. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!