Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyukám,...

Miért nem engedi anyukám, hogy a barátom nálunk aludjon?

Figyelt kérdés
Ő azt mondta hogy szerinte nem ezzel kell kezdeni egy kapcsolatot,előbb ismerjem meg. Én már nagyon jól ismerem,őt még csak két hete vagyunk együtt de már majdnem egy éve ismerem,és imádom őt. Erre azt modnta,hogy de ő még nem. Tudja,hogy nme vagyok szűz,akkor meg mitől tart? Meg amúgy sem tudnánk,hol szexelni,mivel az én szobámban egyszemélyes ágy van,tehát a nappaliban aludnánk,és onnan nyílik anyumék szobája. theát,ha karnánk se tudnánk. és ez nekem oylan rosszul esik,hogy nem engedi meg. Más barátnőim meg 15 évesek és 23 éves barétjuk van,és mégis mindig együtt "alszanak". Na ők tényleg idézőjelesen alszanak! Akkor nekem miért nem eleht megengedni?Légyszives segítsetek:( 16/L és 19/F
2011. nov. 16. 18:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%
Vigyen virágot. Nagyon jó pont. Amúgy igen vannak ilyen szemétládák. Ilyen világot élünk. Csak a nagyon közel állókban lehet megbízni, és az otthonunkba engedni.
2011. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
köszike:) most lenyugtattatok:D:)
2011. nov. 16. 19:23
 23/32 A kérdező kommentje:
nem fura az picit ha anyának hoz virágot?:D
2011. nov. 16. 19:25
 24/32 anonim ***** válasza:
75%

Kislány! 16 éves vagy, nem vagy nagykorú, 2 hete vagytok együtt hova a rohanás?

18 évesen fél év után mentem fel először (!!!) a páromhoz, nem hogy ott aludjak...(pedig nem volt száz éve, csak 4)

Az pedig, hogy a barátnőid 15 évesen 23 évessel járnak (szégyen a 23 évesnek, szégyen azoknak a szüleinek, akik hagyják az együtt alvást és szégyen nekik is)


Érdekes, a párom 15 éves húgának eszébe nem jut pasizni, nem hogy felvinni...együtt aludni...egészséges értékrendje van, tetszenek neki pasik, srácok de tudja a határokat...


16 évesen meg kéne elégedj egy olyan kapcsolattal, ahol nincs együtt-alvás, főleg nem 2 hét után...később mire fogsz vágyni, ha két hét után megkapod?:-S fiatal vagy még... a 19 éves barátod is felfoghatná ezt...



Várjatok még legalább egy fél évet, és majd akkor próbálkozzatok újra a témával...habár nálam 18 alatt szóba sem jöhetne a dolog...


21-L

2011. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%
Te nem fogod megérteni mert 16 vagy de anyudnak igaza van,én is lázadtam ennyi idősen de örülök neki h nem engedték,nem lettem tinianyuka:)
2011. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
a barátom megérti ezt, neki még nem is említettem a dolgot,és nem akarja erőltetni sem. igazából csak az zavart,hogy irigy voltam a öbbiekre,hogy nekik lehet,de msot meggyőztetek:)
2011. nov. 16. 19:29
 27/32 anonim ***** válasza:
26%
19 évesen aludt először nálunk a barátom, pedig 15 éves korom óta nem voltam szűz, amit anyum tudott. Én aludhattam nála már 16 éves koromban, de ő nem akart idegent a lakásba. Szerintem várj még kicsit, majd karácsony tájékán hozd fel újra a kérdést, addig sokszor menjen hozzátok LÁTOGATÓBA a barátod, kedveskedjen anyudnak, vigyen virágot és akkor talán a téli szünetben meg fogja engedni.
2011. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
65%

"Anyuci, légyszi, hadd aludjon itt a az X barátnőm!"

-- ezt gyerek kérdezi az anyukájától. A gyerek az, aki kiskorú, otthon lakik, nem keres, nem szexel.

A szex, együtt alvás a felnőttek dolga. A felnőtt az, aki nagykorú, önállóan él, pénzt keres, és maga dönti el, hogy egy kapcsolat elég komoly-e ahhoz, hogy már együtt aludjanak, s ha igen, ezt a saját lakásában teszi.


Más szavakkal: te még gyerek vagy. Nekem nagyon fura, ha félig gyerekek a szüleik lakásában akarnak a szerelemben nagyokat előre lépni... Egyszerűen nem oda való. Ez az önálló, felnőtt élet része. Én sem engedném a lányomnak.


:(

2011. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
68%

"még csak két hete vagyunk együtt"

"Más barátnőim meg 15 évesek és"


...és még milyen kalandjaitok voltak az oviban??

2011. nov. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
79%

23:21-nek igaza van...

Én még most sem aludtam a pároméknál egyszer sem, pedig 4,5 éve együtt vagyunk (kivétel 1-2 alkalom amikor egyedül volt, mert akkor nem éreztem azt, hogy a szüleit zavarjuk, plusz én sem éreztem kényelmetlenül magam)

Mióta albérletben lakik (és én is)-egyetemisták vagyunk-akkor alszunk együtt amikor jól esik, saját albérletünkben mi dolgunk mit csinálunk, nagykorúak is vagyunk már bőven.

Szóval itt nem csak az a baj, hogy 16 vagy, az is, hogy nem vagytok rég együtt és az is, hogy az együtt-alvás a felnőttek "kiváltsága". Ez ellen pedig nem sokat tudsz tenni.

Mint korábban írtam, tedd fel anyukádnak a kérdést, kb 1 év, fél év múlva, hátha nem olyan szőrös a szíve mint az enyém:)

2011. nov. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!