Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyukám,...

Miért nem engedi anyukám, hogy a barátom nálunk aludjon?

Figyelt kérdés
Ő azt mondta hogy szerinte nem ezzel kell kezdeni egy kapcsolatot,előbb ismerjem meg. Én már nagyon jól ismerem,őt még csak két hete vagyunk együtt de már majdnem egy éve ismerem,és imádom őt. Erre azt modnta,hogy de ő még nem. Tudja,hogy nme vagyok szűz,akkor meg mitől tart? Meg amúgy sem tudnánk,hol szexelni,mivel az én szobámban egyszemélyes ágy van,tehát a nappaliban aludnánk,és onnan nyílik anyumék szobája. theát,ha karnánk se tudnánk. és ez nekem oylan rosszul esik,hogy nem engedi meg. Más barátnőim meg 15 évesek és 23 éves barétjuk van,és mégis mindig együtt "alszanak". Na ők tényleg idézőjelesen alszanak! Akkor nekem miért nem eleht megengedni?Légyszives segítsetek:( 16/L és 19/F
2011. nov. 16. 18:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
74%
Mutasd be a barátod neki és hidd el lassan meg fogja engedni. Nagyon le leszek pontozva, de az én ismeretségi körömben az ilyen 15évesen 23 évessel éjszakákat együtt töltő lányok legalább fele terhes lett. Lehet nem azonnal, de pár év múlva tuti.
2011. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A mai bemutatás sajnos elmaradt,de valószínűleg holnap esedékes lesz.
2011. nov. 18. 13:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!