Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyukám,...

Miért nem engedi anyukám, hogy a barátom nálunk aludjon?

Figyelt kérdés
Ő azt mondta hogy szerinte nem ezzel kell kezdeni egy kapcsolatot,előbb ismerjem meg. Én már nagyon jól ismerem,őt még csak két hete vagyunk együtt de már majdnem egy éve ismerem,és imádom őt. Erre azt modnta,hogy de ő még nem. Tudja,hogy nme vagyok szűz,akkor meg mitől tart? Meg amúgy sem tudnánk,hol szexelni,mivel az én szobámban egyszemélyes ágy van,tehát a nappaliban aludnánk,és onnan nyílik anyumék szobája. theát,ha karnánk se tudnánk. és ez nekem oylan rosszul esik,hogy nem engedi meg. Más barátnőim meg 15 évesek és 23 éves barétjuk van,és mégis mindig együtt "alszanak". Na ők tényleg idézőjelesen alszanak! Akkor nekem miért nem eleht megengedni?Légyszives segítsetek:( 16/L és 19/F
2011. nov. 16. 18:50
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
igen szerintem is valószínűleg ez lehet a gond. ezen a héten fogják megismerni egymást.
2011. nov. 16. 18:58
 12/32 anonim ***** válasza:
34%

Ok, én segítek.


Gyertek hozzánk, nálunk aludhattok együtt.

2011. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
köszi xD
2011. nov. 16. 18:59
 14/32 anonim ***** válasza:
33%
Az a 23 éves férfi miért egy 15 éves kislányt akar magának?
2011. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
na hát ezaz amit én sem értek. ez is nagyon zavar,hogy nekik engedik,ráadásul tudják is a szülők,hogy "alszanak"
2011. nov. 16. 19:01
 16/32 anonim ***** válasza:
57%
Se anyukádat, se minket ne nézz hülyének. Nagyon is meg tudjátok oldani. Gondolom éjjel anyukád aludni szokott, és nem ellenőrizgetne titeket, plusz ott a takaró is. Az meg más dolog, hogy a barátnőiddel milyenek a szüleik, lehet, hogy nekik megengedik, de anyukád nem. Hidd el joggal. Nem azt mondom, hogy ne élj nemi életet, mert a te dolgod, csak védekezz, és ne két hét után akard, hogy anyukád engedje nálatok aludni a barátod. Hívd el magatokhoz, ismerje meg anyukád is, és kb. 2-3 hónap múlva kérdezd meg ismét, mert addigra már anyukád is tudni fogja, hogy milyen, és akkor valószínűleg megengedi. Persze, ha még együtt lesztek.
2011. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
igen én is így gondoltam. csak rákérdeztem tegnap este,de direkt úgy hogy MAJD. nyilván elősuzör be akarom mutatni. lehet,hogy meg tudnánk oldani,de én nem fogok úgy,hogy a másiks zobában anyumék alszanak.bármikor felébredhetnek. tehát szó sicns arról,hogy le akarnék vele feküdni.
2011. nov. 16. 19:09
 18/32 anonim ***** válasza:
80%

Itt nem is azon van a hangsúly, hogy szűz vagy-e, szexeltek-e. Nyílván bízik benned anyukád annyira, hogy tudod használni a gumit.

De gondolj abba bele, hogy egy VADIDEGEN embert akarsz elszállásolni. Te ismered, Ő nem! Először ismerkedjenek nappal, hívd meg ebédre ect.

Anyukám egyszer megengedte, hogy a nővérem pasija nálunk aludjon. Akkor már egy hónapja voltak együtt és a srác "véletlenül" lekéste az utolsó vonatot.

Reggelre ki voltunk rabolva!

Anyukám hálát adott az égnek, hogy legalább nem olyan pasi volt hogy bejön hozzám és megerőszakol (14 voltam, tesón 18)

Ez eléggé erős példa, de talán így megérted miért nem akarja anyukád.

2011. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
ez durvaO.o viszont én ismerem őt annyira és tudom milyen.sose lenne ilyenre képes,de nyilván vannak iylen szemétládák. és igen ezt fogom tenni,megismertetem anyummal. pénteken fognak először találkozni.drukkoljatok:)
2011. nov. 16. 19:17
 20/32 anonim ***** válasza:
86%

Sztem is korret anyukád van, ne együttalvással kezdjetek, inkább csak napközben mutasd be nekik a srácot, stb, ha jófejnek találják akkor sztem anyukád sem fog nemet mondani egy későbbi együttalvásra.


"Más barátnőim meg 15 évesek és 23 éves barétjuk van"...ez meg valahol minősíti őket, a szüleiket meg a srácokat is, legalábbis én így 23 évesen el nem tudnám képzelni hogy egy 15 évessel járjak, meg fordítva sem hogy mit szól ehhez a szülő.


Szóval sztem első körben próbálj a szülőkkel közös programot összehzni, akkor szerezhet náluk a srác 1-2 jó pontot.

2011. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!