Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom röhög a barátaimon,...

A barátom röhög a barátaimon, meg mindenkin, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Persze azon kívül, hogy már szóltam neki többször, hogy ne csinálja. Egyedül velem, meg a legjobb barátjával nem ilyen (ott is hagynám, ha velem is így viselkedne), egyébként mindenki mással lenéző. Ez az egyetlen komolyabb hibája, ami zavar, egyébként jól kijövünk már 1 éve, de sajnos az emberekhez való hozzáállásán lehetne mit csiszolni. Kibeszéli, kineveti őket, ha nem olyan ruha van rajtuk, vagy valaki valamit nem tud. Volt már ebből kisebb összeveszés is, az lett a vége, hogy ő nem tudja kontrollálni magát, ilyen. Szerintetek mit tehetnék ezzel a viselkedésével? Engem is kellemetlen helyzetbe hoz, én nem szoktam nevetni másokon.
2011. nov. 16. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves a kis divatmajom?
2011. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
22
2011. nov. 16. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Az emberek szemébe mondja ,hogy "szar a ruhád"?
2011. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Ő mivel foglalkozik?


"valaki valamit nem tud"

2011. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
ne barátkozz hülyékkel
2011. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az a véleményem, hogy ahogy egy ember alapvetően viselkedik másokkal, az sok mindent elmond róla.

Ha csúnyán bánik velük, nekem előre vetítené a saját jövőképemet.. hiszen nem fog mindig dúlni a szerelem, egymásnak mondjuk meg leginkább a magunkét...akkor velem hogy fog bánni?


Én nem számítanék Tőle túl sok jóra..


Csinálni nem tudsz vele sok mindent, ha nem akar változni..

2011. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Előzővel egyet értek. Jellemzi az ember a viselkedése....Jó kis jelleme lehet.
2011. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Én még köszönőviszonyba se lennék olyannal, aki lenézi és gúnyolja a BARÁTAIMAT, de ahogy érzed...
2011. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazi buta fiú akiből évek múltán sötét bunkó lesz. Garanciát vállalok rá. Értelmes ember felnőttként sem néz le másokat (inkább úgy mondanám mindenkit), mert tisztában van vele, hogy neki is vannak az élet valamely területén hiányosságai. Hát még 22 évesen! Önértékelési zavarai vannak, ezek egyre durvábbak lesznek.
2011. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Én egyszer hallanám meg, hogy a párom a barátnőmön gúnyolódik, nem köszönné meg. DE ha ilyen lenne, nem lenne a párom.
2011. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!