Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom röhög a barátaimon,...

A barátom röhög a barátaimon, meg mindenkin, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Persze azon kívül, hogy már szóltam neki többször, hogy ne csinálja. Egyedül velem, meg a legjobb barátjával nem ilyen (ott is hagynám, ha velem is így viselkedne), egyébként mindenki mással lenéző. Ez az egyetlen komolyabb hibája, ami zavar, egyébként jól kijövünk már 1 éve, de sajnos az emberekhez való hozzáállásán lehetne mit csiszolni. Kibeszéli, kineveti őket, ha nem olyan ruha van rajtuk, vagy valaki valamit nem tud. Volt már ebből kisebb összeveszés is, az lett a vége, hogy ő nem tudja kontrollálni magát, ilyen. Szerintetek mit tehetnék ezzel a viselkedésével? Engem is kellemetlen helyzetbe hoz, én nem szoktam nevetni másokon.
2011. nov. 16. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer valaki lerombolja az arcát, onnantól figyelni fog.
2011. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen emberek nem változnak.. Egyik exem pont ilyen volt (20 évesen, szóval nem tini menőzésből), tudtam, hogy nem fog változni, valószínűleg most is ilyen, de nem tudom, mert 2 éve nem beszéltem vele. Nem emiatt lett vége, de baromira idegesített ez a hozzáállás, és akármit mondtam/tettem, nem hatott rá semmi.

23/L

2011. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!