Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek nem gáz hogy...

Szerintetek nem gáz hogy mindenkin FILA oldaltáska van a tesco jóvoltából?

Figyelt kérdés

Engem azért zavar, mert nem az,hogy divat(mert még az is lehet másmilyen több emberen), hanem mindenkin már ilyen van, naponta minimum 10 embert látok akik ilyennel flangálnak, és nem értem, hova lesz igy az egyéniség?

Szerintem ultraciki:S


2011. aug. 1. 21:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Ez Fila. Ez olyan mint: Miért van rengeteg emberen Adidas cipő! Hol az egyéniség?

:D

2011. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De akkor legalább lenne több színkombináció belőle:D
2011. aug. 1. 21:08
 3/26 anonim válasza:
Hát végülis olcsó, de márka. Mindenkinek megéri. Igaz, sok lány csak azért veszi hogy legyen egy sportos táskájuk is, és ezekbe a Fila táskákba pont beleférnek a könyvek. Mert amúgy ha nem Fila, akkor meg Converse van mindenkin. Szóval ugyanott tartunk..:D
2011. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én nem utálom, csak sztem ciki:O :D fel nem vennék vmi olyat, amiből 100asával van az utcán nap mint nap.
2011. aug. 1. 21:12
 5/26 A kérdező kommentje:
Jó, de a Converse is több színben van, neme?:)
2011. aug. 1. 21:12
 6/26 A kérdező kommentje:
Jajjj, de nem értitek:) Ez nekem nagyon durván feltűnt:) a Converse az csak a nevével(ha látom vkin a cipellőjén), de ez a táska már messzíről tudom hogy "na ez Fila, tesco gyüjtögetős... -.- xd
2011. aug. 1. 21:14
 7/26 anonim ***** válasza:
kit zavar? én pl szeretnék egyet, mert pont jó a mérete az edzős cuccomnak...
2011. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nem mindenki kő gazdag, mint egyesek, és ha olcsón tud márkásat venni, akkor megveszi, mert szeretne olyat. Nem kell mindig másokkal törődni. Sok van belőle, és? Akkor mi van?
2011. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én még akkor vettem, mikor a MOL-nál lehetett beszerezni. Akkor még alig volt valakinek. Azóta ugye lehet a tesconál is szerezni, de attól még nem fogom kidobni, mert másoknak is ilyen van. Azért vettem, mert megy a stílusomhoz és nagyon praktikus is.
2011. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi van ha mindenkin ugyanolyan táska van? gondolj bele hogyha vennél egy cipőt és rajtad kívül még 10 emberen látnád az utcán akkor azonnal eldobnád mert ciki hogy mindenkin olyan van?Egyáltalán nem ciki.Olcsó volt,és Fila.Legalább egy tartós táska
2011. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!