Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek nem gáz hogy...

Szerintetek nem gáz hogy mindenkin FILA oldaltáska van a tesco jóvoltából?

Figyelt kérdés

Engem azért zavar, mert nem az,hogy divat(mert még az is lehet másmilyen több emberen), hanem mindenkin már ilyen van, naponta minimum 10 embert látok akik ilyennel flangálnak, és nem értem, hova lesz igy az egyéniség?

Szerintem ultraciki:S


2011. aug. 1. 21:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom ma 21:17-hez. nem mindenkinek van arra pénze hogy vegyen egy drága táskát. Én pl a Converse-t tartom egy nagy kalap szarnak mert mindenkinek olyan cipője van és semmit nem ér.egy haverom vett egyet,és 1 hónap alatt szétszakadt teljesen.a Fila legalább tartós és jól néz ki
2011. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
100%
Mi az h nem egyéniség??? Akkor mindenki varrason magának külön mindent...nah akk egyéniség leszel... :D A fila egy jó márka, én is vettem ,és leszarom ha mindenkin látom, örülök h nekik is van.Évekig jó lesz... :P :)
2011. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Durva,hogy az én Fila táskám kb. már 10 éves, na akkor divat volt, és lehetett is kapni. Manapság már nem is ismerik, ki hord ma Fila cipőt, vagy Fila sapkát? A Tesco (és előtte a MOL), jóvoltából, ismerték meg újra, tehát sokat vásároltak a Tescóban aztán még kifizettek értek pár ezer forintot, és lett egy táskájuk. Nekem az egészből az jön le, hogy milyen sokan vásárolnak a TESCO-ban, tehát van pénzük vásárolni.

Egyébként még tetszett is az oldaltáskája, de ha már túl sok embert látok akin ilyen van, akkor már nem venném fel.

(ez mindennel így van)

2011. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Sok mindenre rá lehetne húzni, hogy mindenkin az van és hova lesz az egyéniség. Végigmegyek az utcán és minden második fiatal csőgatyában és tornacipőben mászkál, tök ugyanolyanok, csak a színösszeállítás más kicsit, de az se mindig. Télen meg erre ráveszik a tök ugyanolyan fazonú műbőrkabátot meg a kockás kendőt, akkor meg pláne mindenki ugyanolyan. Ha ez nem gáz, akkor a FILA táska sem.
2011. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
nem gáz csak szembetűnő, hogy minden 5. embernek ilyen van..
2011. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem gáz, méretei alapján meg pont nagy zsír.
2011. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%
:D:D:D az nem fila, hanem fils! az s nem pedig a, csak durán van írva, nekem is iylen van és tök jó, nem érdekel ingyen vettem szinte, most sok paraszt miatt nem veszek 20-30ezerért.
2011. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Csak azért gáz, mert tescos Fila. Gagyi!
2011. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

az utolsó előtti nagyokosnak :D

[link]


ezen már énis gondolkodtam..énis néztem magamnak egy táskát,még az akció előtt de ma már minimum 800000000 látok belőle.hát köszi ,nem :)

2011. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

amúgy ez egy nagy átverés, én ma vettem fila oldaltáskát 30 matricáért + 2ezer, és 8ezer lenne amúgy néztem, egy kis sima oldaltáska:D:D

Meg van a gurulósbőrönd matrica +8 ezer, amúgy meg 27ezer, ez nagy kamu, annál nagyobb gurulós bőröndöket lehet kapni 5-6 ezrekért tescoban is:D szóval nagy marketing fogás ez az egész fila...

2011. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!