Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek nem gáz hogy...

Szerintetek nem gáz hogy mindenkin FILA oldaltáska van a tesco jóvoltából?

Figyelt kérdés

Engem azért zavar, mert nem az,hogy divat(mert még az is lehet másmilyen több emberen), hanem mindenkin már ilyen van, naponta minimum 10 embert látok akik ilyennel flangálnak, és nem értem, hova lesz igy az egyéniség?

Szerintem ultraciki:S


2011. aug. 1. 21:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam nem rég, mikor jöttek itt a pontokkal, hogy vegyek, mert olcsó... 1, hogy szerintem olyan ronda, mint a háborodás, másrészt pedig olyan tömegcucc. Persze egy tömegcucc is lehet jó,(bár elég ritka) de ez nem az.
2011. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Engem már nagyon idegesít, hogy bármerre megyek csak azt látom, hogy fila táska...én inkább gyűjtök egy olyan táskára amilyen nincsen minden 2. embernek, meg ahhoz képest, hogy márkás elég gyenge az egész...
2011. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Tavaly is ez volt :D:D
2011. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
A Fila oldaltáska zsidó?
2011. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Hát, örülök hogy legalább nem mindenki van azon a véleményen hogy nem gáz:D Meg tuti azok írták hogy nem ciki, akinek épp olyan van (tisztelet azoknak akik évekkel ezelött megvették).
2011. aug. 3. 16:13
 26/26 anonim ***** válasza:

Egy kis városban élek a Dél-Dunántúlon, nálunk nem járkál mindenki ilyennel, pedig itt is akció van.

Én pont tegnap rendeltem délelőtt vateráról és nem tudtam, hogy "tömegcucc", de nem is érdekel, mert olcsón akartam jó táskát. Mellesleg turkálóban szoktam vásárolni és meg van a saját stílusom ;)

20L

2011. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!