Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Direkt provokál a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt provokál a barátom? Nem szeret, azért nem figyel rám?

Figyelt kérdés

Múlt héten amikor sétáltunk, megálltunk egy üzletben körülnézni, láttam egy szép táskát mondtam neki ,hogy nagyon örülnék ennek súgalva ,hogy vegye meg nekem.

Erre egyik nap beállít egy táskával de az nem az a táska volt amit mutattam neki, ez valami olcsóbb típusu volt.


Lenne pénze megvenni azt a táskát amit mutattam neki mert elég jól keres ő és az apjának is van egy jól menő

vállalkozása.

Direkt nem azt a táskát vette meg amit mutattam neki?

Ezzel akarja azt súgalni ,hogy nem fontos az ,hogy figyeljen rám?


17/L


2011. nov. 20. 09:51
 121/141 anonim ***** válasza:
Utolsonal a pont? Attol, hogy valaki gazdag, meg nem feltetlenul bunozo. Honnan tudod, hogy az apja masoktol vette el?
2011. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/141 anonim ***** válasza:
Nem erről van szó, ha figyelmesebben elolvasod..:) Arra értette a kommentelő, hogy igenis a gazdagság nem bűn, addig amíg nem másoktól veszi el..:) Értette ezt, hogy kihisztizte a kérdező a táskát a barátjától, majd ő vett egy másikat, ami nem tetszett neki..innentől meg az apjának hisztizett..:) Nem erről szól, hogy valaki gazdag vagy nem gazdag..hanem az intelligenciáról..Magyarországban nem sokaknak adatik meg, hogy 60 ezres táskát kérjenek az apjuktól, és a barátjuktól minden héten..Talán némelyik kommentelő ebben az helyzetben van..és ezért írt olyat..és igen ott a pont:)
2011. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/141 anonim ***** válasza:
( szóval nem az apja vette el másoktól a pénzt,hogy meggazdagodjon..hanem a csaj a pasijáét és az apjáét marhaságra..okoska:) )
2011. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/141 anonim ***** válasza:
100%

Nos felvilágosítalak benneteket!

Akinek sok pénze van az vagy beleszületett vagy jó sokat lopott és ezt bátran állítom!Itthon ez csak úgy működik hogy akinek van pénze azért a pénzért tuti más dolgozott meg,szóval tehát ezt a pénzt az embertől elveszi.Rengeteg vállalkozásnál van az hogy a szakmunkás ember 120ezer ft-ot visz haza míg a főnökeik egész nap csak az irodában meresztik a seggüket és csak az érdekli őket hogy mi átlagemberek minél jobban tömjük ki a zsebüket pénzel amit mi keresünk meg nehéz ,profi minőségi munkával.És mi az amit cserébe kap az ember?120 ezer vagy z alatt és egy olyan munkahelyi környezetet ahol lefossák azt ha az ember vegyszert lélegez be ahol nem jelentik be az embert és még szabit se adják ki.

A lényeg az ha valakinek van pénze az tuti hogy más pénzét költi mert azért a pénzért más dolgozik meg!Míg a gazdagok egy rohadt szöget sem képesek beverni otthon.Szóval aki azt írja hogy nem bűn a gazdagság az téved mert azoknak az embereknek a bérét költi aki megdolgozott érte!!!

2011. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/141 A kérdező kommentje:
Apa szívesen költ rám.
2011. nov. 24. 22:29
 126/141 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy apukád szívesen költ rád.
2011. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/141 anonim ***** válasza:

# 125/126


csak a cicafiú nem?

2011. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/141 anonim ***** válasza:
100%
2011. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/141 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a kérdésnél is ezerszer szánalmasabb, amit "nanemmondod" és egy másik felhasználó csinál, ahogy benyal egymásnak.


"mentek is a zöld jelek :)"

"Neked is mentek a zöld kezek!"

"És a 21 éves hölgy tényleg többet ér a kérdezőnél!!!Már csak azért is mert remélhetőleg tapasztaltabb és még főzni is tud (remélem) :)"

"köszönöm :) igen, tudok főzni :) és azért van tapasztalatom is :)"


Milyen szánalmas már, hogy valaki azért ér többet a másiknál, mert rosszabb anyagi körülmények között él, "tapasztaltabb" és tud főzni.


De a leggusztustalanabb mégis az, hogy arra dagad a mellük a büszkeségtől, hogy jól megmondták a tutit egy 17 éves kislánynak.

2014. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/141 anonim ***** válasza:

ma 11:35


Leugatsz privátba, meg itt is?! Kinek hiszed te magad?! Te vagy a szánalmas apukám...


Csók, puszi ;)

2014. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!