Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti a nőket? :D

Figyelt kérdés
Komolyan!
2011. nov. 13. 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

17:46 - respect. Jól látod a dolgokat =)

Egyébként tény: a nők a Vénuszról, a férfiak a Marsról jöttek, sose fogjuk megérteni egymást, akkor sem, ha a színtiszta igazat mondjuk egymás szemébe =) De ha nem így lenne, akkor unalmas is lenne ;)

2011. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Valahol a távoli galaxisban biztos él egy szakértő... 22F
2011. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
még saját magukat sem értik!!!! kizárt, hogy valaki értené őket!!!
2011. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Èn már ku.rvára nem értem őket. 5 honap után dobott, ugy h nem volt semmi veszekedés, megcsalás, mibden jo volt. szeretem még mindig. 15/F
2011. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem érteni kell a nőket, hanem szeretni :) És nem nőket, hanem csak egy nőt :)
2011. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13 éves lány vagyok, de sem a lányokat, sem a nőket nem értem meg...

Még soha életemben nem találkoztam értelmes nőnemű élőlénnyel.

Bevallom kissé kívülállónak érzem magam. Amikor az anyukámmal, illetve a barátnőivel beszélgetek, úgy érzem, hogy még akkor is le kell süllyednem a szintjükre.

Borzasztó, irigy, külsőséges, hiú, divat szerint élő, beképzelt élőlények. Mindegyik csak a másikhoz akar hasonlítani, mindegyik úgy akar öltözködni, ahogy a másik.

Nincs egyéniségük és stílusuk.

Egyfolytában lenéznek, kibeszélnek mindenkit.

Legtöbbször nem tudják, hogy mit akarnak. Ha valamit pedig mégis szeretnének, akkor nem tudják, hogy miért.

Mindent tudnak kifogásolni, de a jót ritkán veszik észre.

Hülyének tettetik magukat és örülnek, hogy ilyenkor milyen aranyosan szexik... Úgy gondolják nem kell okosnak lenniük, mert az nem nőies.

Kizárólag olyan zenét hallgatnak, amely a toplistákban szerepel, és ami éppen a divat.

Kiröhögik és megvetik azt, aki nem olyan, mint ők.

Ránézésre megítélik az embereket.

Sokszor kétszínűek. Nem tudhatod, hogy szeret, vagy utál téged.

Életvidámnak tettetik magukat, miközben tele vannak haraggal és gyűlölettel.



A kivételektől (Akikkel még nem találkoztam) élnézést kérek!

13/L

2011. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Wow. Kicsit serdülsz és azért vagy ilyen szélsőséges :D de az a vicc hogy 13 éves létedre jól látod meg tisztán a dolgokat. Értelmesen. És tök igaz amiket leírtál.
2011. nov. 14. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!