Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti a nőket? :D

Figyelt kérdés
Komolyan!
2011. nov. 13. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én! legalábbis mindig azt hiszem, aztán kiderül hogy mégsem :S
2011. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Én értem őket, értem hogy a gondolkodásuk teljesen logikátlan és összeférhetetlen:D
2011. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
en!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! en lany vagyok :D
2011. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Walk With Me ***** válasza:
100%

Van valami mondás, ami arról szól, hogy ha minden embernek meg akarnánk érteni a gondolkodását és ebből adódó tetteiket, akkor megbolondulnánk. :)


Amúgy gyakran én sem értem őket, viszont szerintem túl van misztikálva a női logika. Ők is érző lények, ahogy köztünk is, úgy köztük is akadnak kétszínű, önző, szemét egyedek. Sokszor csak egy kis empátia kéne, hogy megértsük őket (és fordítva is).

20/F

2011. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát teljesen egyértelműek vagyunk. Mindent fordítva kell érteni, kivéve amit nem.=D
2011. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűek, amit mondanak annak az ellentettjét gondolják.


:D


Például, ha egy lány azt mondja, hogy ő neki a kedves, aranyos, alacsony fiúk tetszenek valójában a bunkó, vadállat, agyilag zokni benga kigyúrt állatok az esetei.


Figyeljétek meg, így működnek!!

2011. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok és röhögök rajtatok :)


Egy nőt sosem lehet teljesen "kiismerni" Van egy aranyszabály, hogy minden nőt csak annyira lehet megismerni amennyire ő hagyja. Innentől kezdve teljesen tipusfüggö, hogy melyiknél kell fordíva érteni vagy kinél kell szószerin meg minden ilyen baromság...

Én egyszer hittem azt h kiismertem a barátnőmet utána egy honapig fasirtba voltunk azóta nem is próbálom meg kiismerni. Majd ö elmondja amit szeretne h tudjak róla...

2011. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
én nő vagyok és néha még én sem értem magamat :) akkor egy srác/pasi/férfi hogy érthetne meg?? :D
2011. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Annyira szeretem ezeket a kerdeseket. Es a ferfiakat ki erti? Amikor pl randi, minden tokeletes, jol erezzuk magunkat, meg o akarja, hogy maradjak, aztan "majd hivlak", es tenyleg hiv. 10honap mulva. Azzal, hogy mi van, annyira eltuntem. Ezt magyarazzatok meg. :D
2011. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mégse sikerült jól a randit...
2011. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!